ЦЕ ПРЕКРАСНА ПОДОРОЖ

Перегляд шин за типом автомобіля

СПОКІЙ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Наші зимові шини гарантують безпечну подорож за будь-яких зимових умов водіння з початку осені до пізньої весни. Знайдіть зимові шини, які підходять саме вам, і насолоджуйтесь безтурботним водінням.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ НАШИМ АСОРТИМЕНТОМ ЗИМОВИХ ШИН

Розширена гарантія

Розширена гарантія (Hakka Guarantee) надається на зимові шини Nokian моделей Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4, Nokian Hakkapeliitta 9, Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, Nokian Hakkapeliitta 8, Nokian Hakkapeliitta 8 SUV, Nokian Hakkapeliitta R2, Nokian Hakkapeliitta R2 SUV, Nokian WR SUV 3 та на літні шини Nokian моделей Nokian Hakka Black 2, Nokian Hakka Black 2 SUV, Nokian Hakka Blue 2, Nokian Hakka Blue 2 SUV та Nokian Hakka Green 2.

Докладніше

ІСТОРІЇ УСПІХУ У ТЕСТАХ

Ознайомтеся з останніми результатами тестів шин у автомобільних журналах з усього світу. Відфільтруйте за останнім сезоном, продуктом чи типом шин, щоб отримати короткий огляд нагород нашої продукції.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ

НАШ НОВИЙ ТЕСТОВИЙ ЦЕНТР В ІСПАНІЇ ВІДКРИТО

Наш новий сучасний випробувальний центр в Іспанії забезпечує цілорічне тестування майбутніх легендарних шин. Різноманітні треки з вологим та сухим покриттям, а також високошвидкісний овальний трек гарантують, що ми підготувались до всіх можливих умов, аби ви могли зосередитися на насолоді від подорожі.

ДОКЛАДНІШЕ
Перейти в повну версію »