Літні шини Nokian Hakka

Naturally Northern

Особливий північний досвід, стабільна безпека та екологічність роблять літні шини Nokian Hakka знавцями півночі.

Дивитися відео

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

ЛІТНІ ШИНИ NOKIAN HAKKA НАДІЙНО ПРАЦЮЮТЬ З РАННЬОЇ ВЕСНИ ДО ПІЗНЬОЇ ОСЕНІ

Літні шини не є продуктом для однієї пори року, хоча Ви,  можливо, не завжди задумуєтесь про це. В умовах сучасного життя, літні шини повинні надійно і безпечно працювати з перших заморозків ранньої весни до пізньої осені. Три пори року з мінливою погодою можуть стати справжнім викликом  для водія. Обираючи літні шини, переконайтесь, що вони створені для правильних умов та можуть витримати навіть погані дорожні умови.

ВІДМІННЕ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ВОДІННЯ

Нова літня шина Nokian Hakka Black 2 забезпечує приємне та збалансоване керування у вимогливих умовах мінливого літа. Колії на дорогах та швидка зміна смуг руху дозволяють найкращим чином розкрити потенціал надзвичайно стабільного та логічного водіння.

Нова концепція Dynamic Grip гарантує, що контактна поверхня цієї шини, розробленої для швидкого і спортивного водіння, залишається чіткою і точною на слизькому від дощу асфальті,  а також під час швидкого входження у повороти.

Концепція динамічного зчеплення поєднує малюнок протектора нового покоління, багатошарову структуру і гумову суміш, що забезпечують відмінне зчеплення у мінливих погодних умовах. Шина адаптується до нерівностей поверхні та миттєво реагує на повороти керма. Оптимальний контакт з дорожньою поверхнею також збільшує комфорт водіння і надійність.

  • НАДЗВИЧАЙНА СТІЙКІСТЬ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
  • МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ
  • КЕРОВАНІСТЬ НА МОКРИХ ТА НЕРІВНИХ ДОРОГАХ

ПЕРШОКЛАСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Стабільне і легке водіння з шиною Nokian Hakka Black 2 SUV, розробленою для великих спортивних позашляховиків, задовольнить водіїв потужних авто. Керування як на міських дорогах, так і на ґрунтових шляхах є продуктивним і легким. Міцна структура шини і підсилені волокнами араміду боковини забезпечують надійність та міцність, захищаючи від ударів та порізів.                  

  • КОНТРОЛЬОВАНЕ ТА СТАБІЛЬНЕ КЕРУВАННЯ
  • ВІДМІННИЙ КОМФОРТ ПІД ЧАС ВОДІННЯ
  • ПІДСИЛЕНІ ВОЛОКНАМИ АРАМІДУ БОКОВИНИ ДЛЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ МІЦНОСТІ

НАДІЙНИЙ ЧЕМПІОН ДЛЯ МОКРИХ ДОРІГ

Літня шина Nokian Hakka Blue 2 SUV є безпечним та надійним вибором для спортивних позашляховиків і кросоверів. Найважливішою характеристикою шини є відмінне зчеплення з вологою дорожньою поверхнею, вона робить керування простим і комфортним навіть у дощову погоду.

  • ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ З МОКРОЮ ДОРОГОЮ
  • МІЦНА СТРУКТУРА, НАДІЙНЕ КЕРУВАННЯ
  • ВІДМІННА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ