Чемпіон Формули 1 Міка Хаккінен взяв участь у тестуванні нових Nokian Hakka Black 2

Чемпіон Формули 1 Міка Хаккінен взяв участь у тестуванні нових Nokian Hakka Black 2

Літня шина Nokian Hakka Black 2 призначена як для безпечного руху вулицями мегаполісу, так і для екстремального керування на високих швидкостях. Характеристики нової шини були вдосконалені командою розробників Nokian Tyres разом із Мікою Хаккіненом, дворазовим чемпіоном F1. Міка Хаккінен тестував шину на швидкісній трасі в м.Папенбурзі, Німеччина.

Nokian Tyres продуктивно співпрацює з Мікою Хаккіненом — який є гордістю фінів.

Міка Хаккінен особливо відзначив відмінне зчеплення й довговічність нової шини, яка спеціально розроблена для керування на високих швидкостях. Він також підкреслив прогнозованість, логічну поведінку і збалансоване управління автомобілем з Nokian Hakka Black 2, особливо, в екстремальних умовах.

"Шина залишила виключно позитивні враження. Для автогонщика надважливою є чітка й точна реакція шин на запити водія. Nokian Hakka Black 2 показала стабільно відмінне зчеплення, навіть на високих швидкостях і точно реагувала на рульове керування."
Міка Хаккінен , Чемпіон Формули 1

«Шина залишила виключно позитивні враження. Для автогонщика надважливою є чітка й точна реакція шин на запити водія. Nokian Hakka Black 2 показала стабільно відмінне зчеплення, навіть на високих швидкостях і точно реагувала на рульове керування», — розповідає Міка про проведений ним тест-драйв.

Під час тест-драйву, переможець F1 кинув виклик граничному зчепленню шини на швидкості 250 км/год. Це стало справжнім «бойовим хрещенням» нової Nokian Hakka Black 2.

F1-maailmanmestari Mika Häkkinen testiajoi Nokian Hakka Black 2 -renkaat

«Коли я був молодшим, перше на що звертав увагу — це зовнішній вигляд шини. Тепер я усвідомлюю, що найважливішими характеристиками шини є: якість виготовлення, безпека й довговічність, які зберігають свої характеристики протягом усього терміну її служби», — підсумував Хаккінен.

«Під час моєї кар’єри в F1, я працював із багатьма виробниками шин. Перевага Nokian Tyres полягає в злагодженій колективній роботі всіх підрозділів. Дух компанії та постійне прагнення бути кращим у тому, що компанія робить, — вигідно вирізняють Nokian Tyres від інших виробників шин», — підкреслює чемпіон.

Додаткова інформація

Повернутись на попередню сторінку