На чотирьох лапах

На чотирьох лапах

Дорожній рух – це взаємодія всіх його учасників. Зазвичай рух йде без перебоїв, але інколи трапляються затори. Іноді доводиться проштовхуватися, змагатися у вправності, або навіть дражнитись. Інколи ви поспішаєте, буваєте втомленими.  Найбільш вразливою складовою всього процесу їзди є людська складова. Засоби безпеки забезпечують  певний рівень захисту, проте не здатні виправити усі помилки водія. Шини є засобом активної безпеки. Їх можна порівняти з  чотирма «лапами» вашого автомобіля, яким ви довіряєте своє життя.

Небезпека аквапланування

З точки зору безпеки дорожнього руху важливо, щоб шини мали належну глибину протекторного малюнка та властивості, що відповідають погодним умовам. Якщо дорога мокра, а швидкість руху перевищує обмеження, малюнок протектора шини не зможе відштовхувати воду з-під шини. Втрачається відчуття дороги, а отже, і зчеплення з нею.

Безпечні шини

Nokian Flat Run Tyres («Безпечні шини») — це особлива конструкція автомобільних шин, що дозволяє продовжити поїздку, навіть якщо у шині відсутній тиск. Деякі автовиробники використовують на своїх автомобілях лише такі шини, щоб гарантувати безпеку під час поїздки до сервісного центру у разі пошкодження шини.

Вплив шини на безпеку руху

На сторожі всіх процесів взаємодії водія з дорогою стоять шини. Вони виконують активну участь в процесах  керування, гальмування та прискорення. Також, являються засобом активної безпеки вашого життя. Автомобіль утримується на дорозі і ви можете керувати ним саме завдяки чотирьом контактним зонам розміром з долоню.

Чим небезпечний дорожній рух

Дорожній рух - це  перевезення осіб, товарів та інформації з одного місця до іншого. На дорозі кожен вільний робити , що завгодно. Але разом з тим, кожної секунди виникають складні ситуації, учасниками яких стають багато осіб. Саме цим і ускладнюється вся ситуація.

Які шини обрати: шиповані чи нешиповані?

Вибір між шипованими та нешипованими зимовими шинами залежить виключно від ваших потреб. Обидва варіанти стійкі до зносу та мають бездоганні характеристики керованості. Ознайомившись з особливими характеристиками шин, ви зможете обрати тип шин, що максимально відповідає вашим потребам.