Більше повітря в зимових шинах

Температура значно впливає на процес накачування шин. Для літніх шин тиск у шинах має відповідати значенню, запропонованому виробником автомобіля. Що стосується зимових шин, рекомендуємо накачувати шину до тиску, що на 0,2 бар перевищує рекомендоване значення для літніх шин. Температура у прогрітому гаражі може на 30˚C перевищувати температуру зовнішнього повітря. Якщо виміряти тиск у шині всередині, його значення буде занизьким для температур зовнішнього повітря.

Приклад: Температура в гаражі становить +20˚C, а температура зовнішнього повітря -10˚C. Якщо тиск у шинах регулюється в гаражі, значення тиску має на 30 кПа (0,3 бар) перевищувати рекомендоване значення, щоб забезпечити відповідний рівень тиску ззовні.

Посилена безпека та довший термін служби

Окрім правильного значення тиску в шинах, водії мають слідкувати за тим, щоб направлені шини було належним чином встановлено на автомобілі. Стрілочка на боковині позначає напрямок кочення.

Щоб продовжити термін служби шин, обов’язково треба проводити ротацію шин, тобто переставляти їх з передньої осі на задню кожні 5000 – 10 000 кілометрів і навпаки. Внаслідок таких переміщень шини зношуватимуться рівномірно.

Обкатка шин із маркуванням M+S (призначених для використання взимку) має відбуватися обережно. Протягом перших 500 кілометрів (310 миль) уникайте різкого прискорення чи гальмування. Обережна обкатка збільшує зносостійкість шипів: шипи надійно закріплюються в отворах і не розхитуються.