Menu
Menu

Гумова суміш Hakka Blue Silica

Задля забезпечення відмінних характеристик шини на високих швидкостях, творці цієї моделі розробили нову комбінацію гумової суміші з силікою та олією сосни.

Розробники врахували, що у літню пору року шини часто експлуатуються на високих швидкостях та одним з головних параметрів є зчеплення на мокрій дорозі.

Ретельно підібрана комбінація компонентів покращує зчеплення і за холодної погоди, забезпечуючи надійну роботу шини під час весняної зливи і осінніх заморозків.

Олія сосни у складі гуми забезпечує низький рівень опору коченню. Цей показник знижує робочу температуру шини завдяки зменшенню внутрішніх коливань на молекулярному рівні; це, безперечно, одне з найкращих рішень для літніх шин, що використовуються в умовах мінливої погоди. Низька вібрація всередині структури гуми веде до зниження теплопередачі, що, у свою чергу, надає шині один з кращих показників опору коченню у своєму класі швидкості. Звичайно ж, низький опір коченню означає зменшення витрат пального та дбайливіше ставлення до атмосфери.

Крім того, олія сосни у складі гумової суміші покращує зносостійкість шини навіть при постійному використанні на грубому асфальті.

Повернутись на попередню сторінку