FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Концепція Nokian Cryo Crystal

Секрет нової нешипованої шини полягає у складі гумової суміші з мікроскопічними багатогранними кристалоподібними частками. Міцні “вбудовані” мікрошипи вгризаються в поверхню багатьма гранями одночасно.

Кріокристали Nokian покращують загальні показники зчеплення шини. При гальмуванні зі швидкості 80 км/год на мокрій кризі вони зупиняють автомобіль краще з різницею в кілька метрів, порівняно з шиною попередницею, в якої були досить високі показники у цьому випробуванні.

Шини відмінно тримають дорогу навіть при досягненні мінімально допустимої глибини протектора у чотири міліметри. По мірі зносу шини мікрочастки з середини гумового шару опиняються на робочій площі протектора. Таким чином, стійкі зчіпні властивості зберігаються упродовж усього терміну служби і навіть на зношеній шині.

Унікальна концепція Cryo Crystal була розроблена спеціально для нешипованих моделей Nokian. Застосування нового складу гумової суміші робить шину придатною для використання у найскладніших умовах та в широкому температурному діапазоні. Cryo Crystal гарантує відмінне зчеплення на снігу, льоду та мокрій поверхні; з цією гумою шина має безпрецедентну стійкість до зносу. 

Повернутись на попередню сторінку