Menu
Menu

Концепція Nokian Eco Stud 8


Революційна концепція Nokian Eco Stud 8 гарантує безпеку, завдяки прогнозованій і контрольованій поведінці шини навіть у найскладніших ситуаціях. Eco Stud 8 - це якірний шип нового покоління з формою фланцю, що забезпечує краще утримання шипа шиною. Нова концепція також передбачає збільшену пом'якшувальну подушку під шипом, завдяки якій контакт з дорогою м'якіший ніж будь-коли раніше.

Шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 має безпрецедентне поздовжнє та поперечне зчеплення на кризі. Шипи розподілені рівномірно по всій поверхні протектора. Місце розташування кожного шипа оптимізоване за допомогою комп'ютерного моделювання.

Так само, як і малюнок протектора, шипи розташовані симетрично на достатньо великій відстані один від одного, а також розташовані з урахуванням напрямку обертання шини. Таке рішення оптимізує зчеплення з дорогою і покращує акустичний комфорт.

Не дивлячись на те, що на шині розташовано на 50% більше шипів, пошкоджують поверхню вони значно менше, відповідаючи усім европейським нормам.

Повернутись на попередню сторінку