УНІКАЛЬНЕ SNOW-HOW З ДОСВІДОМ ФОРМУЛИ 1

УНІКАЛЬНЕ SNOW-HOW З ДОСВІДОМ ФОРМУЛИ 1

Nokian Snowproof P - це комбінація десятиліть snow-how та унікального досвіду Формули 1

Автомобіль прискорюється на прямій ділянці траси, точно повертаючи на поворотах, з легкістю змінює курс і знову прискорюється, незважаючи на слизький асфальт. Коли авто нарешті зупиняється, з нього виходить знайома фігура, що задоволено киває. Ми знаходимося на тестовому полігоні Nokian Tyres «Біле пекло» в Івало, Лапландія. А той, хто вийшов з автомобіля – яка приємна несподіванка! – дворазовий чемпіон світу у перегонах Формули 1, фінська легенда Міка Хаккінен, що випробовує нові зимові шини Nokian Snowproof P.

Дивитися відео

Міка Хаккінен і раніше співпрацював з Nokian Tyres при тестуванні та розробці шин, але над зимовою шиною він працював вперше. Шини Nokian Snowproof P призначені для швидкісної їзди в умовах центральноєвропейської зими, тому Хаккінен – ідеальний кандидат для їхнього випробування: він народився і виріс у Фінляндії, і йому не звикати до найсуворіших зимових умов. Більше того, після років проживання в Європі він розуміється на вимогах до шин для центральноєвропейського зимового клімату. Враховуючи весь досвід автогонщика та блискучу кар’єру Міки на трасах Формули 1, його знання і здатність відчувати найменші нюанси у поведінці шин очевидні.

«Nokian Snowproof P – фантастична шина. Вона працює стабільно і передбачувано водночас при гальмуванні і прискоренні, - каже Хаккінен після кількох кіл по снігу.

 

Nokian Snowproof P - це комбінація десятиліть snow-how та унікального досвіду Формули 1
"Nokian Snowproof P – фантастична шина. Вона працює стабільно і передбачувано водночас при гальмуванні і прискоренні."
Міка Хаккінен, Double F1 Champion

Нова Nokian Snowproof P, створена для активних водіїв легкових автомобілів – це сучасне поєднання збалансованої керованості на високих швидкостях та надійного зимового зчеплення – саме те, що потрібно при раптових змінах смуги руху і на вкритих сльотою дорогах.»

Хаккінен підкреслює передбачуваність у керуванні: «Шина Nokian Snowproof P дає вам впевненість при кермуванні. Ви рухаєтесь плавно і швидко навіть в цих умовах», – каже він і обводить рукою зимовий арктичний ландшафт навколо себе.