для ЗМІ

для ЗМІ

Від експерта з безпеки у складних кліматичних умовах

Інформація, статті та фотографії від найпівнічнішого виробника шин у світі.

 

Архів прес-матеріалів

В архіві матеріалів зберігаються, наприклад, добірки для журналістів, найважливіші торгові знаки, найсвіжіші фото продукції та брошури, шаблони оголошень, відео та технічні посібники. Фото продукції можуть бути використані у газетних статтях з обов’язковим посиланням на джерело.

Прес-матеріали
Увійти до архіву прес-матеріалів
Запит даних для архіву прес-матеріалів

УСПІШНІ ТЕСТУВАННЯ

УСПІШНІ ТЕСТУВАННЯ

Правильність такого підходу підтверджується багаторазовими перемогами та лідерськими позиціями у щорічних тестах провідних автомобільних видань та спеціальних незалежних тестових організацій. Такі перевірені продукти дійсно заслуговують на довіру. Вони не підведуть за будь-яких умов. До вашої уваги результати порівняльних випробувань літніх та зимових шин.

ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ

Історія найпівнічнішого в світі виробника шин сягає на більш ніж 100 років в минуле. Сьогодні досвід, накопичений за багато десятиліть, можна побачити в новинках, які гарантують безпечне і впевнене керування для мільйонів автомобілістів. Наша історія може бути довгою, але вона тільки починається.

НАШІ СВІТОВІ РЕКОРДИ

НАШІ СВІТОВІ РЕКОРДИ

Тестувати шини в екстремальних умовах вкрай важливо, проте це вимагає унікальних навичок. Ми постійно випробовуємо щось нове, щоб перевірити наші припущення й розширити межі можливого. Адже лише так можна розробити більш безпечні та міцні шини.