FacebookInstagrammenu-iconicon-playscroll-downsearchTwitterYouTube
Menu

для ЗМІ

Від експерта з безпеки у складних кліматичних умовах

Інформація, статті та фотографії від найпівнічнішого виробника шин у світі.

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com

Інформація для рекламодавців

Про компанію

Nokian Tyres – єдиний виробник шин у світі, зосереджений на продукції і послугах, що гарантують безпечне керування автомобілем в умовах Півночі.

Літні шини

Літні шини

Шини – це найважливіша складова з активної безпеки автомобіля: вони – єдине, що безпосередньо має контакт з дорожнім покриттям. Якісний продукт – це мудрий, безпечний і економічний вибір.

Успішні тестування

Правильність такого підходу підтверджується багаторазовими перемогами та лідерськими позиціями у щорічних тестах провідних автомобільних видань та спеціальних незалежних тестових організацій. Такі перевірені продукти дійсно заслуговують на довіру. Вони не підведуть за будь-яких умов. До вашої уваги результати порівняльних випробувань літніх та зимових шин.

Історія

Компанія Nokian Tyres була заснована у 1988 році, а зародження компанії почалося аж у 1898 році, коли була заснована Suomen Gummitehdas Oy або Фінська гумова фабрика.

Новаторство

В центрі уваги усіх наших розробок – Ви і усі водії. Підвищення Вашого водійського комфорту і безпеки – наш пріоритет.

Сталий розвиток

Корпоративна відповідальність у питаннях навколишнього середовища означає використання безпечних, екологічно чистих продуктів та  найсучасніших виробничих процесів.

Наші світові рекорди

31 серпня 2016 року в аеропорту Сейняйокі було зареєстровано новий світовий рекорд швидкості автомобіля на двох колесах. Цей рекорд був встановлений завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля. Міцність шин для автомобіля, на якому відбувався рекордний заїзд, було збільшено за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall.

Перша у світі зимова шина з висувними шипами

Революційний концепт шини Nokian Hakkapeliitta та унікальна технологія шипів, які ніколи раніше не були запропоновані жодним виробником зимових шин, дає уявлення про те, що очікувати у майбутньому. Натискаючи на кнопку, водій може вивести шипи із шини назовні для покращення зчеплення з дорогою. І навпаки, коли шипи не потрібні, їх можна прибрати.

Мобільний шиномонтаж

Nokian Tyres - Мобільний шиномонтаж 

Нова послуга «Мобільний шиномонтаж» відтепер доступна для корпоративних та приватних клієнтів м. Києва та передмість. Замовити послуги мобільного шиномонтажу можна за номером гарячої лінії + 38 (044) 465-55-90 з 09-00 до 18-00 щоденно. Для зручності клієнтів передбачена можливість розрахунку банківською картою через POS-термінал.

Архів прес-матеріалів

В архіві матеріалів зберігаються, наприклад, добірки для журналістів, найважливіші торгові знаки, найсвіжіші фото продукції та брошури, шаблони оголошень, відео та технічні посібники. Фото продукції можуть бути використані у газетних статтях з обов’язковим посиланням на джерело.

Прес-матеріали
Увійти до архіву прес-матеріалів
Запит даних для архіву прес-матеріалів