Menu
Menu
ср лютий 24 09:58 2016 в категорії Корпоративні новини

Концерн Nokian Tyres підписав угоду про співпрацю з дворазовим чемпіоном світу з автогонок у класі Формула 1 Мікою Хаккіненом

Володар двох чемпіонських титулів Формули 1 Міка Хаккінен стане бренд-амбасадором Nokian Tyres. Відомий гонщик також братиме участь у просуванні концепції безпечного водіння.

Концерн Nokian Tyres підписав угоду про співпрацю з дворазовим чемпіоном світу з автогонок у класі Формула 1 Мікою Хаккіненом

Найпівнічніший виробник шин у світі та легендарний фінський автогонщик уклали угоду про співпрацю. Протягом найближчих років Хаккінен візьме участь у низці різних проектів Nokian Tyres, присвячених серед іншого й популяризації безпечного водіння.

«Міка – ікона фінського автоспорту, він власним прикладом продемонстрував, як домогтися успіху і піднятися на першу сходинку подіуму Формули 1, – каже Арі Лехторанта, президент і CEO Nokian Tyres. – Він дуже скромна людина і водночас яскравий взірець невгамовного прагнення до перемоги та безкомпромісного бажання досягати більшого. Це саме той стиль, який високо цінують у Nokian Tyres».

Цінності, що об'єднують чемпіона світу Формули 1 і Nokian Tyres

Хаккінен вважає діяльність NokianTyres зразком небувалого успіху в історії фінської промисловості та відзначає риси фінського національного характеру, що знайшли відображення в політиці концерну NokianTyres і його продуктах.

«Я думаю, що бути фіном – значить бути sisu. У перекладі з фінської це поняття означає завзятість, витривалість і непохитність. Щоб залишатися на вершині та незмінно бути номером один в автомобільних перегонах, потрібно постійно вивчати нові можливості, опановувати нові напрямки, одним словом, розвиватися. Це повною мірою стосується й Nokian Tyres: інновації та постійне вдосконалення продуктів гарантують, що концерн – першопроходець у сфері технологій безпеки шин і надалі залишатиметься лідером галузі», – вважає Міка Хаккінен.

Чемпіон світу, який зробив успішну кар'єру в королівських автоперегонах, і на спортивній трасі, і на дорогах загального користування найбільше цінує якість шин: «Для мене дуже важливо довіряти своїм шинам, особливо в екстремальних ситуаціях. Nokian – шини, створені для складних кліматичних умов. Вони протестовані в умовах півночі, і я знаю, що можу розраховувати на них, що б не трапилося. Nokian Tyres – це бренд найвищого рівня, і я з нетерпінням чекаю початку нашої співпраці».

Nokian Tyres – безкомпромісна безпека і впевнене керування

Nokian Tyres – єдиний виробник шин у світі, що спеціалізується на продуктах і послугах, які сприяють розвитку безпечного кермування в складних умовах. Інновації концерну у сфері виробництва шин для легкових автомобілів і позашляховиків, вантажівок та індустріальної техніки здебільшого користуються попитом у країнах, де багато лісів, а осінньо-зимовий сезон відрізняється сильними снігопадами і мінливою погодою. Все це робить водіння справжнім випробуванням. Незмінно висока якість продукту протягом 80 років ґрунтується на фінському ноу-хау, певних умовах тестування і постійному пошуку найкращих рішень.

Концерн розробив і випустив першу у світі зимову шину ще в 1934 році. Два роки по тому з'явився найвідоміший у світі бренд зимових шин – Nokian Hakkapeliitta. Професіонали Nokian Tyres упевнені, що саме складні кліматичні умови вимагають кмітливості, високого бойового духу і здатності працювати на благо спільної справи. Цей же рецепт використовується для створення найсучасніших літніх шин Nokian Hakka, які легко долають грубі дороги і сувору погоду.

Nokian Tyres є лідером ринку у Фінляндії, країнах Скандинавії, Росії та інших державах СНД (інших державах пострадянського простору), а також демонструє стійке зростання в Центральній Європі та Північній Америці.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер NokianTyres в Україні  Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com