Зростання продуктивності робочого дня власників тракторів: зносостійкість Nokian TRI 2 зросла

ср червень 10 09:33 2009

Зростання продуктивності робочого дня власників тракторів: зносостійкість Nokian TRI 2 зросла

Nokian TRI 2 – надійний партнер для сучасних фермерів та власників дорожньо-будівельної техніки протягом усього року. Чудова зносостійкість цього багатофункціонального вироби із шашковий малюнком протектора зросла ще більше.

Гумова суміш нового покоління, що була розроблена спеціально для складних умов експлуатації дорожньо-будівельної та земельної техніки, збільшує надійність та довговічність машин під час виконання дорожніх робіт та транспортування важких вантажів на сільськогосподарських тракторах. Також були посилені зчіпні властивості нової гумової суміші в зимових умовах.

Стрілоподібний малюнок протектора і міцна будова шини гарантують відмінне зчеплення як на слизькій дорозі, так і на м'якому полі. Шина легко очищується, і ця її властивість додатково посилює зчеплення з поверхнею. Nokian TRI 2 – спеціальна шина зі стабільною і комфортною керованістю, вона рівномірно зношується і витримує інтенсивну експлуатацію. Завдяки шашковому малюнку та рівномірному розподілу тиску на поверхню шина також може використовуватися для роботи на територіях з великою кількістю зелених насаджень, що вимагають уважного ставлення.

Сьогодні сучасна сільськогосподарська техніка та спеціальні трактори транспортують більш великі вантажі, ніж раніше. Відстані між місцями виконання робіт виросли, як і середні швидкості руху. Крім того, інтенсивність використання тракторів також стала більш високою, і тепер їх можна частіше побачити на шосе.

Коли необхідно максимально збільшити термін служби професійної шини, варто приділити увагу вибору відповідних до висунутих вимог шин і підтримці правильного тиску в них. Потужність та маса трактора повинні відповідати розміру шин. Підтримка правильного тиску істотно впливає на ходові якості і довговічність шин.

Дотримання рекомендацій виробників техніки та шин і регулярна перевірка тиску гарантують максимальний строк служби шини. Робота стає більш продуктивною, якщо використовувати найбільш цінні властивості техніки і шин.

Низькопрофільні Nokian TRI 2 65-ої серії вже виготовляються з нової гумової суміші. Іншим нововведенням є поява точок вимірювання глибини канавок на центральному ребрі, що дозволяють контролювати кількість робочих годин цієї екологічно безпечної шини.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Компанія Nokian Tyres володіє мережею шинних центрів Vianor, в яку входять, за даними на кінець першого кварталу 2009 року, понад 520 точок продажу, з них 180 – власні шинні центри і 340 – центри, що працюють на умовах франчайзингу. Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь та є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також є важливим учасником ринку в Центральній Європі та на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]