Nokian Nordman S SUV - Нова шина для позашляховиків Nokian Nordman S SUV – це надійний і зручний варіант для тих власників позашляховиків, які прагнуть більшої безпеки на дорогах.

Nokian NORDMAN S SUV

Спортивна літня шина для кросоверів та позашляховиків

Hадійність та комфорт для універсального водіння

Нова шина для позашляховиків Nokian Nordman S SUV – це надійний і зручний варіант для тих власників позашляховиків, які прагнуть більшої безпеки на дорогах. Завдяки підсиленій конструкції та новій гумовій суміші протектора, що здатна протистояти зношуванню на грубих дорогах, ця високопродуктивна шина зберігає свої якості навіть при інтенсивній експлуатації.

  • НАДІЙНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ НА СУХІЙ І МОКРІЙ ДОРОГАХ
  • КОМФОРТНА І ТОЧНА
  • НОВА ГУМОВА СУМІШ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЧУДОВУ ЗНОСОСТІЙКІСТЬ
Nokian Nordman S SUV
Nokian Nordman S SUV
0
0

Відгуки споживачів

Ще немає відгуків. Напишіть власний відгук!

Типорозміри шин

215/65R16 98H

максимальне навантаження 750 кг, до 210 км/г

215/70R16 100T

максимальне навантаження 800 кг, до 190 км/г

225/70R16 103T

максимальне навантаження 875 кг, до 190 км/г

235/60R16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

Міцна і довговічна структура

Надійність для інтенсивної експлуатації на важких кросоверах та позашляховиках

Суцільний нейлоновий пояс, доданий до сталевого каркасу, покращує відчуття від керування. Посилений край поясу забезпечує довговічність шини навіть в умовах важкої повсякденної експлуатації.

Дизайн протектора

Передбачувана керованість у різних умовах

В асиметричному малюнку протектора жорстка внутрішня та зовнішня плечові зони з'єднуються з блоками протектора, які пов'язані між собою поздовжніми ребрами. Широкі масивні ребра підвищують жорсткість шини і зменшують рух блоків протектора під час контакту з дорогою. Різні малюнки на зовнішній і внутрішній плечових зонах покращують керованість шини на сухому та мокрому покритті.

Кігті Off-Road Claws

Поліпшене зчеплення

Діагональні прямокутні кігті, розташовані у плечовій зоні, чіпляються за дорожнє покриття, покращуючи рівень зчеплення та ефективність гальмування на піщаних дорогах та м’яких поверхнях.

Індикатори зносу і аквапланування

Зручність і безпека

Індикатор зносу DSI (Driving Safety Indicator) запатентований Nokian Tyres. У новій версії він став зручнішим, ніж будь-коли. Споживачі вже звикли до цифр, нанесених прямо на протектор - з їх допомогою можна легко визначити його залишкову глибину. Однак, цього разу до них додався індикатор у формі краплі води: його зникнення з поверхні протектора означає, що залишок протектора становить менше 4 міліметрів та ризик аквапланування підвищується.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16236
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2