FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

#НОВІ

Nokian NORDMAN S2 SUV

Ефективність та комфорт

Розроблена для важких кросоверів та позашляховиків, нова Nokian Nordman S2 SUV зберігає характеристики на поганих дорогах та економить паливо. Висока міцність цієї спортивної шини дозволяє їй продовжувати рух навіть у естремально важких дорожних умовах. 

  • ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ТА БЕЗПЕКА З ВЕСНИ ДО ОСЕНІ
  • ЗРУЧНА ТА ЗБАЛАНСОВАНА ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ У МІСТІ ТА НА БЕЗДОРІЖЖІ
  • МІЦНА СТРУКТУРА, СКЛАД ГУМОВОЇ СУМІШІ ТА ВИШТОВХУВАЧІ КАМІННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДОВГОВІЧНІСТЬ ШИНИ

effective and safe driving

Nokian Nordman S2 SUV - це правильний вибір для водіїв, які цінують ефективність та безпеку у місті, але також використовують свої позашляховики за прямим призначенням - поза асфальтом. Гумова суміш дуже добре витримує знос від грубих типів дорожного покриття. Кігті Off-Road Claws покращують керованість та зчеплення під час маневрування та розгону. Виштовхувачі каміння очищають шину від фрагментів порід, що збираються у канавках і блоках протектора.

Канавки Trumpet Grooves

Ефективна профілактика аквапланування

Кулеподібні поперечні канавки акуулюють воду із зони контакту та прискорюють її відведення, підвищуючи таким чином рівень зчеплення навіть на залитих дощем дорогах.

Hydro Grooves

Краща стійкість руху, зчеплення з мокрою дорогою та запобігання акваплануванню

На найбільш віддалених поздовжніх ребрах в центральній зоні переважають глибокі діагональні канавки, що відкриваються на одному кінці і стабілізують рух. Інновація також ефективно запобігає акваплануванню, накопичуючи воду та мпрямовуючи її у поздовжні канавки.

Кігті Off-Road Claws

Поліпшене зчеплення

Діагональні прямокутні кігті, розташовані у плечовій зоні, чіпляються за дорожнє покриття, покращуючи рівень зчеплення та ефективність гальмування на піщаних дорогах та м’яких поверхнях.

Виштовхувачі каміння

Поліпшена довговічність

Виштовхувачі каміння в основних канавках протектора запобігають заклинюванню гірських порід у канавках і блоках протектора, що також покращує довговічність шини.

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашої бази матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела, зокрема релізи, фотографії та відео наших нових продуктів. Усі матеріали можна використовувати безкоштовно за умови посилання на джерело.