Menu
Menu

Nokian NORDMAN SZ

Безпечна літня шина зі стабільними характеристиками, розроблена для безпечної їзди на високій швидкості в складних умовах

Стабільність та надійність на високих швидкостях.

Нова літня шина Nokian Nordman SZ забезпечує стабільне керування навіть у найскладніших дорожніх умовах. Міцна гумова суміш та малюнок протектора, розроблені спеціально для високошвидкісних шин. Малюнок протектора Nokian Nordman SZ з індексом швидкості W (270 км/год), призначений для спортивних автомобілів, гарантує виняткову точність керування навіть на високих швидкостях.

  • БЕЗПЕЧНІ ТА НАДІЙНІ ДЛЯ ГРУБИХ ДОРІГ
  • СТАБІЛЬНІ, ТОЧНІ ТА ТИХІ
  • ТОЧНА КЕРОВАНІСТЬ НАВІТЬ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
Nokian Nordman SZ
5
1

Відгуки споживачів

Оцінка 5 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 1

Типорозміри шин

205/55R16 94W XL

максимальне навантаження 670 кг, до 270 км/г

215/55R16 97V XL

максимальне навантаження 730 кг, до 240 км/г

225/55R16 99V XL

максимальне навантаження 775 кг, до 240 км/г

205/50R17 93W XL

максимальне навантаження 650 кг, до 270 км/г

Концепція Cool Zone

Відмінне відчуття водіння

Міцна структура та три поздовжні ребра в центральній частині протектора поліпшують стійкість та забезпечують чудову керованість у поворотах, під час зміни смуги руху та ухилення від перешкод. Багатошарова структура протектора допомагає зменшити опір коченню. Найнижчий тонкий шар гумової суміші призначений для зменшення тепловиділення, тим самим зменшуючи нагрів та опір коченню. В свою чергу, низький опір коченню зменшує споживання палива та шкідливі викиди в атмосферу.

Дизайн протектора

Передбачувана керованість у різних умовах

У асиметричному малюнку протектора жорстка внутрішня та зовнішня плечові зони з'єднуються з блоками протектора, які пов'язані між собою поздовжніми ребрами. Широкі масивні ребра підвищують жорсткість шини і зменшують рух блоків протектора під час контакту з дорогою. Різні малюнки на зовнішній і внутрішній плечових зонах покращують керованість шини на сухому та мокрому покритті.

Індикатори зносу і аквапланування

Зручність і безпека

Індикатор зносу DSI (Driving Safety Indicator) запатентований Nokian Tyres. У новій версії він став зручнішим, ніж будь-коли. Споживачі вже звикли до цифр, нанесених прямо на протектор - з їх допомогою можна легко визначити його залишкову глибину. Однак, цього разу до них додався індикатор у формі краплі води: його зникнення з поверхні протектора означає, що залишок протектора становить менше 4 міліметрів та ризик аквапланування підвищується.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16063
4.5
Nokian Hakka Black 2