Nokian WR SUV 4 - Подолати всі сюрпризи, що має в своєму запасі зима

NOKIAN WR SUV 4

Подолати всі сюрпризи, що має в своєму запасі зима

Перехитрити зиму

Нова зимова шина Nokian WR SUV 4 – розумний та безпечний вибір для позашляховиків та кросоверів. Вона розроблена спеціально для позашляховиків, які експлуатуються в кліматичних умовах Центральної Европи. Ця шина гарантує найкращі показники на снігу, під час сльоти чи у зливу, забезпечуючи прекрасне зчеплення та точність керування на мокрій дорозі. Міцна та зносостійка конструкція у поєднанні з посиленими арамідним волокном боковинами гарантує шинам стабільну роботу, витримує та захищає від ударів та механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час руху.

  • ЧУДОВА КЕРОВАНІСТЬ ПІД ЧАС СЛЬОТИ, НА МОКРІЙ ТА ЗАСНІЖЕНІЙ ДОРОЗІ
  • МАКСИМАЛЬНА СТІЙКІСТЬ ТА КОМФОРТ ВОДІННЯ
  • ВИСОКА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian WR SUV 4
Nokian WR SUV 4
4
26

Відгуки споживачів

Оцінка 4 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 26

Типорозміри шин

215/65R16 98H

максимальне навантаження 750 кг, до 210 км/г

215/70R16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

225/70R16 107H XL

максимальне навантаження 975 кг, до 210 км/г

245/70R16 111H XL

максимальне навантаження 1090 кг, до 210 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

OVERCOME ALL THE SURPRISES WINTER HAS IN STORE

Nokian WR SUV 4 provides exceptional combination of snow performance, precise handling and superb wet grip on slippery driveways and sleet-filled roads.

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

Концепція Climate Grip

Відмінна керованість на мокрих, засніжених дорогах і під час сльоти

Направлений малюнок протектора забезпечує відчуття стабільності під час руху, а також мінімізує ризик аквапланування та втрати керованності  при русі під час сльоти. Особлива форма канавок протектора забезпечує шині жорсткість, покращуючи керованість на мокрій та сухій дорогах. Спеціальна гумова суміш призначена для використання в зимових умовах і надійно реагує на коливання температур.

Сніжні кігті

Забезпечує максимальне зчеплення на снігу

«Сніжні кігті» забезпечують максимальне зчеплення на снігу. Найбільш ефективно вони працюють на м'якому снігу та інших м'яких дорожніх покриттях. Окрім високих показників на снігу, ця технологія покращує керованість під час поворотів та при зміні смуги руху.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Незалежні порівняльні тести

2 місце

Motor 49/2020
Польща

Окрім гарантії безпеки, ціна - це їх безсумнівна перевага. Це стійкий продукт зі стабільними властивостями.

Переможець (Спільне 1 місце)

OFF ROAD 10/2020
Німеччина

Шина має гарну керованість на льоду та снігу, а також чудові гальмівні характеристики на сухій дорозі. Nokian WR SUV 4 отримала дуже хорошу оцінку характеристик керованості на сухій дорозі та показала найкращий час проходження кола на мокрій дорозі.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16236
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2