Підбір шин для позашляховиків / кросоверів / пікапів

Підбір шин для позашляховиків / кросоверів / пікапів

Знайдіть найкращі шини для свого позашляховика

Скористайтеся даним інструментом, щоб знайти потрібні шини для свого позашляховика залежно від категорії вашого автомобіля або розміру шин.

 

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Оберіть шини для свого позашляховика / кросовера / пікапа

Ви не впевнені, який саме розмір шин потрібен для вашого автомобіля? Цю інформацію необхідно знати до того, як починати обирати шини. З цієї причини компанія Nokian Tyres створила інструмент для підбору шин, за допомогою якого вам буде легше знайти шини потрібного розміру.

Просто вкажіть у відповідному полі виробника вашого автомобіля, рік випуску та модель, натисніть "пошук" і отримайте результат. Якщо ви знаєте, якого розміру шини вам потрібні, можете здійснити пошук шин за конкретними параметрами, і в результаті отримаєте перелік наших доступних продуктів, які відповідають вашому запиту.

Компанія Nokian Tyres має велику базу даних усіх можливих моделей позашляховиків, кросоверів та пікапів, наявних на ринку. Дана база даних приведена у відповідність до портфоліо наших продуктів, створених для автомобілів більшого розміру, тож ми можемо допомогти вам підібрати шини правильного розміру.

Корисна порада: Якщо у вас потужний двигун, варто звертати увагу не лише на розмір, але й на індекс швидкості ваших шин. Що вищий індекс швидкості, то вище прискорення зможуть витримати шини без втрати своїх характеристик.

Визначте необхідний розмір шин для вашого позашляховика / кросовера / пікапа за допомогою даного інструменту та порівняйте різноманітні наші продукти, які однаково здатні забезпечити вам керованість та стабільність за будь-яких умов.

Знайти найближчого дилера Nokian Tyres

У нас є усталена мережа надійних партнерів і дилерів по всій Україні. Ви можете обрати дилерський центр, який вам до вподоби, на сторінці з інструментом для пошуку дилерів.