Маркування шин

Сортувати за

5 Статті

Необхідний індекс швидкості шин вказано в документах на автомобіль. Виробники автомобілів визначають типорозмір та індекс швидкості шин відповідно до максимальної швидкості автомобіля і сумісністю з шасі. Індекс швидкості вказується в маркуванні шини передостанньою літерою. Наприклад, типорозмір 205…

Маркування M+S означає Mud + Snow (бруд + сніг) і вказує на те, що шини підходять для використання взимку (шиповані чи нешиповані зимові шини). Офіційне маркування зимових шин - символ сніжинки на тлі трьох гірських піків (маркування 3PMSF).

Відповідно до законодавства, зимова шина повинна містити як мінімум позначку M+S, але на практиці для складних зимових умов шина також повинна мати символ «три гірських піки» або «символ сніжинки» на ній.

Типорозмір шин, які можна встановлювати на Ваш автомобіль, зазначений в інструкції до автомобіля. Як правило, є кілька варіантів відповідних типорозмірів. На самій шині типорозмір завжди вказано на боковині. Типорозмір позначений наступним чином: 205/55 R 16 94 V XL.

При виборі розміру диска обов'язково дотримуйтесь інструкції компанії-виробника автомобіля. Наприклад, для більш спортивних автомобілів часто вимагаються диски 17-19 дюймів, тому що диски менших розмірів не є сумісними з гальмівною системою.