Menu
Menu

Nokian Hakkapeliitta 10 EV

Душевний спокій за зимових дорогах

Дивитись відео

Hовий вимір безпеки

Nokian Hakkapeliitta 10 EV було спроектовано та розроблено з урахуванням найвищих екологічних стандартів та з використанням передових технологій, які забезпечують максимальний комфорт і безпеку для електромобілів і гібридів. Нові шини Nokian Hakkapeliitta 10 EV піднімають безпеку на новий рівень та поєднують у собі чудове зчеплення в зимових умовах, комфорт водіння і екологічність. Технологія подвійного шипування Nokian Tyres забезпечує максимальну безпеку на льоду і снігу, оскільки центральні шипи поліпшують зчеплення при прискоренні та гальмуванні, а шипи в плечових зонах забезпечують максимальне зчеплення у поворотах та під час зміни смуги руху.

  • БЕЗПЕКА БЕЗ КОМПРОМІСІВ - НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ЗЧЕПЛЕННЯ НА СНІГУ ТА ЛЬОДУ
  • ТЕХНОЛОГІЯ SILENTDRIVE™ – НАДНИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
  • ЗБІЛЬШЕНИЙ ПРОБІГ, ЧУДОВА СТАБІЛЬНІСТЬ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta 10 EV
0
0

Відгуки споживачів

Ще немає відгуків. Напишіть власний відгук!

Типорозміри шин

235/45R18 98T XL SilentDrive Studded

максимальне навантаження 750 кг, до 190 км/г

215/50R19 93T SilentDrive Studded

максимальне навантаження 650 кг, до 190 км/г

245/45R19 102T XL SilentDrive Studded

максимальне навантаження 850 кг, до 190 км/г

255/45R19 104T XL SilentDrive Studded

максимальне навантаження 900 кг, до 190 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ТЕХНОЛОГІЯ ШИПУВАННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ СТВОРЮЄ ВИНЯТКОВИЙ РІВЕНЬ ЗЧЕПЛЕННЯ НА ЗИМОВИХ ДОРОГАХ

Найбільшими проблемами в зимову погоду і в небезпечних дорожніх умовах є ефективність гальмування і недостатнє зчеплення з дорогою у поворотах і під час зміни смуги руху на засніжених дорогах. Сучасна технологія шипування Nokian Hakkapeliitta 10 EV покращує показники зчеплення і дає водієві більше часу, щоб зреагувати, перш ніж зчеплення зникне і контроль над автомобілем буде втрачено. Всі шипи розміщені і закріплені з використанням сучасної технології шипування, а нові шипи в формі зірки повернені на 180 градусів на обох плечах шини.

ВИНЯТКОВИЙ КОМФОРТ ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ SILENTDRIVE™

Електромобілі рухаються дуже тихо, тому низький рівень шуму при коченні шини стає важливим чинником, що впливає на комфорт. Нові Nokian Hakkapeliitta 10 EV відрізняється виключно низьким рівнем шуму, який досягнуто за рахунок додавання шару акустичної піни на внутрішню поверхню шини. Нова технологія SilentDrive ™ допомагає згладити дратівливі піки звуку, що означає загальний знижений рівень шуму, зокрема в салоні автомобіля, і більший комфорт у дорозі.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ ТА КЕРОВАНІСТЬ

Бездоганний рівень зчеплення з льодом взимку є необхідністю, але разом з тим вкрай важливими залишаються характеристики шини на мокрих, сухих та засніжених дорогах в різних зимових умовах. Однією з найскладніших умов для їзди є сльота, особливо коли вона підмерзає між смугами на жвавій автостраді. Малюнок протектора Nokian Hakkapeliitta 10 EV відрізняється великою кількістю ламелів, що допомагає покращити стійкість на траекторії та вдосконалити зчеплення зі снігом. Центральна частина протектора шин дуже жорстка, завдяки чому вдалося поєднати швидкість реакції шин на дії водія на сухому асфальті без погіршення зчеплення на інших видах дорожнього покриття. Посилений каркас модифікації для електромобілів забезпечує виняткову стабільність, водночас конструкція протектора здатна витримати високий крутний момент та збільшене навантаження на колеса.

ЕКОНОМІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Шини Nokian Hakkapeliitta 10 EV з легкістю долають важку дорогу холодними зимовими днями, але при цьому розраховані на роботу в широкому діапазоні температур. Спеціальну версію гумової суміші для Nokian Hakkapeliitta 10 EV створено з використанням компонентів природнього походження та оптимізовано для значного зниження опору коченню. Боковини шин також аеродинамічно оптимізовані, що дозволяє ще більше заощаджувати пальне. Раціональний підбір сировини і знижений опір коченню роблять Nokian Hakkapeliitta 10 EV більш екологічним вибором для водіїв.

М'ЯКЕ ТА КОМФОРТНЕ ВОДІННЯ

Оптимізоване розташування шипів помітно підвищує комфорт за рахунок скорочення до мінімуму звукових хвиль, що передаються від шин до салону. Іншими словами, коли шип зустрічається з дорожнім покриттям, звукова хвиля проходить через протектор до каркасу шин і далі через кузов до салону транспортного засобу. Нове розташування шипів на протекторі запобігає утворенню піків на частотах, що є найбільш дратівливими для людського вуха. Іноваційна технологія шипування разом із технологією SilentDrive™ перетворюють Nokian Hakkapeliitta 10 EV на ідеальний вибір для сучасних електромобілів.

Технологія подвійного шипування

Максимум безпеки на льоду та снігу

Шипи в центральній зоні протектора покращують зчеплення з дорогою при розгоні і гальмуванні, а шипи в плечових зонах збільшують зчеплення у поворотах і під час зміни смуги руху. Шипи в формі зірки на обох плечах шини повернені на 180 градусів, що забезпечує відмінне зчеплення з дорогою і керованість. Приємно низький рівень шуму і комфорт при водінні досягнуто за рахунок оптимального розташування шипів.

Концепція Eco Stud 10

Покращене зчеплення на снігу та покращена зносостійкість

Концепція Eco Stud 10 поєднує в собі додаткову товщину базового шару протектора і спеціальну гумову подушку для шипів з технологією демпфірування повітрям. Повітряна порожнина в середині нижнього фланця пом'якшує удар шипа по асфальту і знижує його вплив на знос дороги. Строк служби шини Nokian Hakkapeliitta 10 був збільшений за рахунок покращення фіксації шипів. Більше гуми в основі означає, що шипи надійно закріплені і довше залишаються на місці.

Технологія SilentDrive ™

Комфорт на максимум

Технологія SilentDrive ™, яку було використано при розробці Nokian Hakkapeliitta 10 EV, доводить комфорт водіння до найвищого рівня. Виключно низький рівень шуму досягається за рахунок додавання шару акустичної піни на внутрішню поверхню шини. Акустична піна поглинає резонансні коливання, що передаються до повітряної порожнини шини, що знижує рівень шуму і підвищує комфорт водіння.

Rubber compound

Виняткові характеристики за будь-яких умов

Вражаюче зчеплення з дорогою взимку і низький опір коченню. Зимова гумова суміш нового покоління Nokian Hakkapeliitta 10 EV із використанням передових технологій змішування і високоякісної сировини, також забезпечує чудове зчеплення з дорогою і стабільні характеристики за більш м'якої погоди. Нові іноваційні види сировини на кшталт соснової смоли і масла каноли складають 30% всіх матеріалів в гумовій суміші протектора, водночас понад 50% всіх масел, використовуваних в гумової суміші, мають рослинне походження. Низький опір коченню сприяє економії палива і скорочує шкідливі викиди.

Індикатор безпеки взимку (WSI)

Запатентована безпека

Запатентований Індикатор безпеки взимку (WSI) на протекторі додатково підвищує рівень безпеки. Він відображає остаточну глибину протектора в міліметрах разом із позначкою сніжинки. Сніжинка залишається видимою доти, поки залишок протектора складає більше, ніж 4 міліметра. Після того, як сніжинка пропадає, рекомендується придбати нові зимові шини, щоб убезпечити себе на зимових дорогах.

ПРОТЕСТУЙ NOKIAN HAKKAPELIITTA 10 EV в 3D

Використовуйте доповнену реальність (AR), щоб випробувати нову модель Nokian Hakkapeliitta 10 EV як ніколи раніше. Все, що вам потрібно - це ваш мобільний телефон. Завантажте додаток Arilyn із магазину програм вашого телефону. Відкрийте програму Arilyn. Скануйте AR тригер, зображення, прикріплене до цього тексту, і на вашому екрані відобразиться 3D зображення шини.

Насолоджуйтесь магією!

ДЛЯ МЕДІА

Ласкаво просимо в наш банк матеріалів! Тут ви можете знайти потрібні матеріали на кшталт релізів, фотографій та відео про наш новий продукт. Всі матеріали призначені для безкоштовного використання за умови згадки джерела.

ЩО ВИ ДУМАЄТЕ ПРО ВАШІ ЛІТНІ ШИНИ?

Шини преміум-класу економлять пальне, виготовлені екологічно безпечним способом, знижують знос дороги і шум - і при цьому гарно виглядають. Важкі дорожні умови не застануть зненацька і влітку, якщо ви покладаєтеся на безпечні і довговічні шини з лінійки шин Nokian Tyres.

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

Сталий розвиток - невід'ємна частина нашого бізнесу. Безпека для довкілля та екологічність беруться до уваги при плануванні всього життєвого цикла шини. Як і всі наші продукти, Nokian Hakkapeliitta 10 розроблена із дотриманням екологічних вимог.