Nokian Hakkapeliitta 8 - Найбільш прогресивна шипована шина на ринку зимових шин.

Nokian HakkaPELIITTA 8

Безпека та комфорт

Надійне зчеплення взимку

Надійна й високоякісна шипована шина для водіїв, які не йдуть на компроміс, коли мова йде про безпеку на зимовій дорозі.

  • МІЦНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ЗИМОВИХ УМОВ
  • НАДІЙНА КЕРОВАНІСТЬ
  • НИЗЬКА ВИТРАТА ПАЛИВА І КОМФОРТНИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta 8
Nokian Hakkapeliitta 8
4.6
2362

Відгуки споживачів

Оцінка 4.6 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 2362

Типорозміри шин

175/70R13 82T Studded

максимальне навантаження 475 кг, до 190 км/г

155/65R14 75T Studded

максимальне навантаження 387 кг, до 190 км/г

175/65R14 86T XL Studded

максимальне навантаження 530 кг, до 190 км/г

185/65R14 90T XL Studded

максимальне навантаження 600 кг, до 190 км/г

КОНЦЕПЦІЯ NOKIAN ECO STUD 8

Відмінне зчеплення на льоду та м'яка дія шипа на дорожнє полотно

Поєднання якірного шипа, форми фланця та пом'якшувальної подушки під основою шипа Eco Stud з революційним розподілом шипів забезпечує чудове зчеплення та м'яку дію шипа на будь-яке дорожнє покриття.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

ГАЛЬМІВНІ ПІДСИЛЮВАЧІ

Ефективне гальмування на снігу

Поверхня шини складається з блоків протектора. Гальмівний підсилювач - це інноваційне рішення для заднього краю блоків, розташованих по боках протектара, що забезпечує додаткову надійність в складних погодних умовах. Гальмівний підсилювач є частиною кожної шашки протектора, розташованої в плечових зонах шини; задня стінка шашки протектора, що має зубчасту форму, покращує контакт шини з поверхнею і ефективно працює на зменшення гальмівного шляху на засніженій дорозі.

ДІАГОНАЛЬНІ ПІДТРИМУЮЧІ 3D ЛАМЕЛІ

Швидкі реакції на повороти керма

Керованість шини на відкритій поверхні покращена за рахунок нового дизайну протектора. Діагональні 3D ламелі роблять центральне ребро протектора жорсткішим; це робить чіткішим відклик на поворот керма.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Незалежні порівняльні тести

Переможець тесту

Auto.mail.ru
Росія

Високі показники зчеплення на будь-яких засніжених і вкритих льодом дорогах, безпечна керованість.

Переможець тесту

AutoCentre 20/2016
Україна

Чудові гальмівні характеристики на льоду. Ефективне прискорення, висока керованість на снігу та кризі, передбачувана поведінка на сухому й мокрому асфальті.

Переможець тесту

Motor
Норвегія

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 були відзначені як найкращі для будь-якого типу їзди по крижаним поверхням. Немає жодних сумнівів, що 190 шипів стануть у пригоді, коли дорога раптом стане сковзкою.

Переможець тесту

Aftonbladet
Швеція

Відмінні гальмівні характеристики та зчеплення під час прискорення. Надзвичайна керованість навіть у складних ситуаціях. Спокій і логічна керованість на засніжених дорогах. Жодних сюрпризів.

Переможець тесту

Auto Motor & Sport 21/2016
Швеція

Безпечність і надійність за зимових погодних умов. Також вражаючий результат на сухому асфальті. Шини Nokian Hakkapeliitta 8 продемонстрували найвищий показник у всіх тестах на засніженому та сухому асфальті та по праву вважаються найкращими шинами для засніжених і вкритих кригою доріг.

Переможець тесту

Vi Bilägare 14/2016
Швеція

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 – найкращий вибір для найсуворіших умов. Вони показали себе набагато краще за конкурентів, продемонструвавши неймовірну ефективність гальмування та прискорення на засніжених дорогах. Ці шини відрізняються надзвичайно легкою керованістю в екстремальних умовах і мають низькі показники споживання пального.

Переможець тесту

AutoReview 18/2016
Росія

Відмінна керованість на вкритих кригою дорогах: шини Nokian Hakkapeliitta 8 продемонстрували найвищий показник в тестах на кризі. Вони показали себе набагато краще за конкурентів в умовах глибокого сніжного покрову. Шини, без яких не обійтися на вкритих кригою дорогах.

Переможець тесту

Za Rulem 9/2016
Росія

Виняткове поперечне зчеплення на льоду, потужне прискорення на снігу та дивовижна маневреність. Надзвичайно низькі показники споживання пального.

Переможець тесту (ділять 1 місце)

Tekniikan Maailma 17/2016
Фінляндія

Ідеальний вибір для їзди по льоду. Надзвичайна керованість в екстремальних умовах. Короткий гальмівний шлях на будь-якій поверхні. Стабільна поведінка за зимових погодних умов.

Переможець тесту

Tuulilasi 12/2016
Фінляндія

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 – найкращий вибір для найсуворіших умов. Вони показали себе набагато краще за конкурентів, продемонструвавши неймовірну ефективність гальмування та прискорення на засніжених дорогах. Ці шини відрізняються надзвичайно легкою керованістю в екстремальних умовах і мають низькі показники споживання пального.

Переможець тесту

Motorföraren 7/2015
Швеція

Прекрасні показники на льоду та снігу. Найкращі в шести з дванадцятьох категорій тестів. Найнижчий опір кочення та рівень споживання пального.

Переможець тесту

Auto Motor & Sport 22/2015
Швеція

Хороші показники їзди на снігу. Добре поперечне зчеплення. Збалансовані від несподіваного гальмування. Точність керування на льоду. Легкі в керуванні за мокрих умов. Дивовижна адаптивна та швидка реакція керма на сухому асфальті.

Переможець тесту

Auto Motor og Sport 10/2015
Норвегія

Шини Hakkapeliitta 8 мають хороші показники на засніжених дорогах. Хороше поперечне зчеплення цих шин гарантує надійне та безпечне керування. Вони залишаються стабільними навіть під час різкого гальмування. Ці шини забезпечують точність керування на льоду та добре реагують при будь-якому куті повороту керма. Добре збалансовані та легко контрольовані на мокрому асфальті. Також мають досить високу чутливість та швидко реагують на сухому асфальті.

Переможець тесту

Aftonbladet 7.10.2015
Швеція

Відмінні результати тестів на льоду, короткий гальмівний шлях та дуже хороше поперечне зчеплення роблять шини Hakkapeliitta 8 простими у керуванні на вкритих льодом дорогах. Чим слизькіша дорога, тим краще себе проявляють шини під час їзди. Вони тихі та мають низький опір коченню.

Переможець тесту

AutoReview 18/2015
Росія

Лідируючі позиції в тестуванні за будь-яких зимових умов, особливо на льоду. Має найкоротший гальмівний шлях та найкращий розгін на льоду. Чудове зчеплення на льоду та засніжених поверхнях.

Переможець тесту

Motor 5/2015
Норвегія

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 — це шини з найкращими характеристиками при їзді у найскладніших умовах. Шини отримали найвищі оцінки у всіх випробуваннях на льоду, мають короткий гальмівний шлях та хороше поперечне зчеплення. Шини Nokian Hakkapeliitta 8 також гарантують вам найприємніші враження від керування на снігу.

Переможець тесту

Za Rulem 10/2015
Росія

Відмінні гальмівні характеристики та поперечне зчеплення на льоду. Висококласне зчеплення на снігу. Прекрасні характеристики на глибокому снігу. Точна реакція керма на зимових дорогах та чудова стабільність керування на сухих дорогах. Висновок: Шини Nokian Hakkapeliitta 8 забезпечують комфорт за будь-яких зимових умов і допомагають економити пальне.

Переможець тесту

Vi Bilägare 13/2015
Швеція

Чемпіони на льоду та снігу. Прекрасно поводяться на льоду, мають неперевершене зчепленням на поворотах. Найнижчий опір коченню серед протестованих шин.

Переможець тесту

Tuulilasi 12/2015
Фінляндія

Найкращі шиповані шини для засніжених та вкритих льодом доріг. Прекрасне зчеплення на льоду. Найнижчий рівень споживання пального.

Переможець тесту

Za Rulem 9/2015
Росія

Найкраще зчеплення на льоду. Логічна поведінка з чітким реагуванням на маневри керма на різних видах дорожнього покриття. Низький рівень споживання пального.

Переможець тесту

Tekniikan Maailma 17/2015
Фінляндія

Простота керування при екстремальному водінні. Безпечне зчеплення та керування. Дуже низький опір коченню.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16246
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2