FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
Hakkapeliitta LT3

Спокійне керування в зимових умовах

Скоро

Преміальна зимова шина для легких вантажівок

Спокійне керування в зимових умовах

Нова зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 забезпечує чудове зчеплення та стійкість при керуванні в поєднанні з міцною конструкцією та довговічністю використання. Нова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 призначена для експлуатації в складних зимових умовах, надійна та безпечна на зледенілих дорогах і засніжених ділянках.

  • БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ В СКЛАДНИХ ЗИМОВИХ УМОВАХ
  • ПЕРШІ У СВІТІ ШИПИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МАКСИМАЛЬНУ ДОВГОВІЧНІСТЬ ЗАВДЯКИ СТІЙКОСТІ ПРОТИ КОРОЗІЇ, ЩО ВИКЛИКАНА СІЛЛЮ НА ДОРОГАХ
  • МІЦНІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИ ВЕЛИКИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Офіційно ухвалено для використання взимку Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta LT3

Виняткове зчеплення та керованість на зимовій дорозі

Дивіться відео!

Більше зчеплення та протидії слешпленінгу

Nokian Hakkapeliitta LT3 створена для безпечного та надійного подолання навіть найбільш екстремальних зимових доріг. Для автомобілів великої вантажопідйомності особливо важливими є тягові характеристики. Новий агресивний малюнок протектора Nokian Hakkapeliitta LT3 ефективно видаляє сніг та сльоту між шиною та дорогою. Дизайн центральної частини малюнка протектора підвищує стійкість і керованість автомобіля, а унікальна конструкція ламелей забезпечує чудові тягові характеристики і зчеплення на поворотах.

Докладніше

Першокласна безпека в зимових умовах

Шини Nokian Hakkapeliitta LT3 призначені для важких повнопривідних позашляховиків і пікапів та незамінні при прокладанні колії в снігу або буксирування причепа в зимовий час. Нова концепція шипування Arctic Stud Concept додає безпеки за рахунок більшого зчеплення і довговічності. Шипи з нержавіючої сталі забезпечують неперевершений рівень зчеплення та керованості, а також покращують зовнішній вигляд шин.

Докладніше

Більше інновацій

Більше захисту для тривалого терміну використання Tехнологію Aramid Sidewall Докладніше
Міцна конструкція та підвищена довговічність Arctic Grip Докладніше

Фотографії Nokian Hakkapeliitta LT3

Показати фото галерея