Nokian Hakkapeliitta 9 SUV - Nokian Hakkapeliitta 9 SUV – передові технології для безпечного та комфортного водіння взимку

Nokian HakkaPELIITTA 9 SUV

Передові технології для безпечного та комфортного водіння взимку

Максимальне зчеплення і довговічність

Нова зимова шипована шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, розроблена спеціально для позашляховиків, адаптується до будь-яких погодних умов. Ця шина має потужні та стабільні зчіпні властивості, робить водіння безпечним та спокійним на льоду, снігу або сльоті. Низький опір коченню забезпечує значну економію палива.

  • РІЗНІ ТИПИ ШИПІВ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МАКСИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
  • ПЕРШОКЛАСНА СТІЙКІСТЬ І НАДІЙНА КЕРОВАНІСТЬ НА ЛЬОДУ І СНІГУ
  • УНІКАЛЬНА МІЦНІСТЬ, НАДМІЦНІ БОКОВИНИ ВИТРИМУЮТЬ УДАРИ І ПОРІЗИ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta 9 SUV
Nokian Hakkapeliitta 9 SUV
4.5
158

Відгуки споживачів

Оцінка 4.5 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 158

Типорозміри шин

215/65R16 102T XL Studded

максимальне навантаження 850 кг, до 190 км/г

215/70R16 100T Studded

максимальне навантаження 800 кг, до 190 км/г

265/70R16 112T Studded

максимальне навантаження 1120 кг, до 190 км/г

215/60R17 100T XL Studded

максимальне навантаження 800 кг, до 190 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

НАДЗВИЧАЙНА БЕЗПЕКА ВІД ПРИРОДИ

Шини Nokian Hakkapeliitta 9 оснащені унікальною концепцією функціонального шипування. Два різні типи шипів забезпечують відмінне поздовжнє зчеплення й чудове бокове зчеплення на зимових дорогах. 

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

ФУНКЦІОНАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ОШИПОВКИ NOKIAN FUNCTIONAL ECO STUD

Чудове зчеплення у зимових умовах

Спеціально виготовлений шип для центральної частини протектора та для окремий шип для плечової ділянки. Разом із чудовим поздовжнім зчепленням шипи різних типів мають різні властивості, тому ефективно працюють при гальмуванні, прискоренні та проходженні поворотів та забезпечують відмінне бокове зчеплення на вкритій льодом або засніженій дорозі.

Читати далі

ПІДСИЛЮВАЧ ЗЧЕПЛЕННЯ SNOW GRIP BOOSTER

Чудове зчеплення на снігу

Прорізи на обох боках середнії блоків у центральній частині протектора роблять ребра більш гострими для покращення зчеплення на снігу.

ПОТУЖНИЙ УЛЬТРАМІЦНИЙ СТАЛЕВИЙ КАРКАС

Збалансоване та точне водіння – більше кілометрів із задоволенням

Потужний ультраміцний сталевий каркас робить конструкцію шини легкою та одночасно жорсткою. Це дає відчуття точної керованості під час маневрування та зміни полоси руху навіть на високій швидкості. Підвищення стійкості до порізів та проколів збільшує термін служби шини.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV - Незалежні порівняльні тести

Переможець тесту

Auto Motor & Sport 22/2018
Швеція

Якщо б шинам для автомобілів підвищеної прохідності присвоювали титул "Король скандинавських доріг", то його слід було б віддати цим фінським шинам. Точне й безпечне керування на засніжених і вкритих кригою дорогах. Шина, що є хрестоматійним прикладом високого рівня безпеки. Відмінні характеристики гальмування та керованості на мокрому й сухому асфальті.

Переможець тесту

Motorföraren 7/2018
Швеція

Безперечно найкращі шини для скандинавських зим. Точне й безпечне керування на засніжених і вкритих кригою дорогах. Дуже високий рівень безпеки. Неперевершені характеристики гальмування та керованості на мокрому й сухому асфальті.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16506
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2