Nokian Hakkapeliitta 9 - Nokian Hakkapeliitta 9 - Збалансоване управління, стабільність, надійність

Nokian HakkaPELIITTA 9

Збалансоване управління, стабільність, надійність

Надзвичайна безпека взимку

Нова шипована зимова шина Nokian Hakkapeliitta 9 професійно та збалансовано адаптується до будь-яких зимових умов. В основі цієї принципово нової шини лежить запатентована Nokian Tyres концепція функціонального шипування двома типами шипів. Нова модель гарантує стабільну керованість на зимовій дорозі, максимальне зчеплення, комфортний та тихий рух.

  • РІЗНІ ТИПИ ШИПІВ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МАКСИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
  • СТАБІЛЬНА ТА ЗБАЛАНСОВАНА КЕРОВАНІСТЬ ЗА БУДЬ ЯКИХ ПОГОДНИХ УМОВ
  • НАЙНИЖЧИЙ РІВЕНЬ ШУМУ І ВИТРАТА ПАЛИВА У ПРОДУКТОВІЙ ЛІНІЙЦІ ШИПОВАНИХ ШИН
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta 9
Nokian Hakkapeliitta 9
4.5
899

Відгуки споживачів

Оцінка 4.5 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 899

Типорозміри шин

175/65R14 86T XL Studded

максимальне навантаження 530 кг, до 190 км/г

175/65R15 88T XL Studded

максимальне навантаження 560 кг, до 190 км/г

185/60R15 88T XL Studded

максимальне навантаження 560 кг, до 190 км/г

185/65R15 92T XL Studded

максимальне навантаження 630 кг, до 190 км/г

НАДЗВИЧАЙНА БЕЗПЕКА ВІД ПРИРОДИ

Шини Nokian Hakkapeliitta 9 оснащені унікальною концепцією функціонального шипування. Два різні типи шипів забезпечують відмінне поздовжнє зчеплення й чудове бокове зчеплення на зимових дорогах. 

ФУНКЦІОНАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ОШИПОВКИ NOKIAN FUNCTIONAL ECO STUD

Чудове зчеплення у зимових умовах

Спеціально виготовлений шип для центральної частини протектора та для окремий шип для плечової ділянки. Разом із чудовим поздовжнім зчепленням шипи різних типів мають різні властивості, тому ефективно працюють при гальмуванні, прискоренні та проходженні поворотів та забезпечують відмінне бокове зчеплення на вкритій льодом або засніженій дорозі.

Читати далі

ПІДСИЛЮВАЧ ЗЧЕПЛЕННЯ SNOW GRIP BOOSTER

Чудове зчеплення на снігу

Прорізи на обох боках середнії блоків у центральній частині протектора роблять ребра більш гострими для покращення зчеплення на снігу.

ПОТУЖНИЙ УЛЬТРАМІЦНИЙ СТАЛЕВИЙ КАРКАС

Збалансоване та точне водіння – більше кілометрів із задоволенням

Потужний ультраміцний сталевий каркас робить конструкцію шини легкою та одночасно жорсткою. Це дає відчуття точної керованості під час маневрування та зміни полоси руху навіть на високій швидкості. Підвищення стійкості до порізів та проколів збільшує термін служби шини.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Nokian Hakkapeliitta 9 - Незалежні порівняльні тести

Переможець тесту

Motor 10/2018
Норвегія

Ідеальні для вкритих кригою і засніжених доріг. До того ж демонструють чудові показники гальмування на мокрій поверхні.

Спільне 3 місце

Aftonbladet 23.9.2018
Швеція

Оптимальні ходові властивості за будь-яких зимових погодних умов. Відмінне зчеплення на вкритих кригою й снігом дорогах. Надзвичайна керованість. Відмінні гальмівні властивості на мокрому асфальті.

Переможець тесту

Tuulilasi 11/2018
Фінляндія

Найкращі на вкритих кригою дорогах. Зчеплення та маневреність на кризі найвищого рівня забезпечують безпеку навіть в екстремальних умовах. Добре збалансовані експлуатаційні характеристики на засніжених дорогах, а також на сухому й мокрому асфальті.

3 місце

Dagbladet 9/25/2018
Норвегія

Неперевершене зчеплення на кризі, очікувана керованість і збалансовані ходові властивості. Шина має короткий гальмівний шлях на мокрому асфальті й чітку керованість на дорозі. Nokian Tyres вдалося створити шини з оптимальним співвідношенням властивостей для руху снігом, кригою та мокрим асфальтом.

Переможець тесту

AutoReview 17/2018
Росія

Шини, що отримали високу оцінку на вкритих кригою дорогах. Відмінні якості руху засніженими дорогами. Комфортне водіння на найвищому рівні.

Найбільш збалансована комбінація

Moottori 9/2018
Фінляндія

Першокласне зчеплення на кризі. Логічна й спокійна "поведінка" на кризі, безпечність і стабільність на снігу. Одні з найкращих шин на мокрих поверхнях.

2 місце

Vi Bilägare 13/2018
Швеція

Найкраще прискорення та чудові гальмівні характеристики на кризі та снігу. Відмінна керованість і врівноваженість. Послідовна "поведінка", чітке відчуття зчеплення для водія.

Переможець тесту

Za Rulem 9/2018
Росія

Виняткова паливна економічність, відмінна керованість на кризі та снігу, чудове зчеплення на дорогах, вкритих кригою, і відмінна маневреність в умовах глибокого сніжного покрову. Найбільш збалансовані за будь-яких умов, для будь-яких водіїв, незалежно від рівня їх підготовки та стилю водіння.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16506
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2