Nokian Hakkapeliitta R3 SUV - Пінічний комфорт та стабільність

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV

Північний комфорт та стабільність

Спокій та впевненість у зимових умовах

Зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3 SUV створені для потужних і швидкісних позашляховиків. Вони забезпечують приємні враження i необхідну стабільність. Боковини нешипованих шин Nokian Hakkapeliitta R3 SUV посилені волокнами араміду, які захищають шини від порізів і пошкоджень, гарантуючи високу зносостійкість і впевненість за кермом.

  • ПЕРШОКЛАСНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ І СТАБІЛЬНА КЕРОВАНІСТЬ НА ЛЬОДУ І СНІГУ
  • ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ БОКОВИНИ ШИНИ ПОСИЛЕНІ
  • ВОЛОКНАМИ АРАМІДУ ДЛЯ ВИНЯТКОВОЇ ЗНОСОСТІЙКОСТІ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta R3 SUV
Nokian Hakkapeliitta R3 SUV
4.7
78

Відгуки споживачів

Оцінка 4.7 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 78

Типорозміри шин

215/65R16 102R XL

максимальне навантаження 850 кг, до 170 км/г

215/70R16 100R

максимальне навантаження 800 кг, до 170 км/г

235/60R16 104R XL

максимальне навантаження 900 кг, до 170 км/г

245/70R16 111R XL

максимальне навантаження 1090 кг, до 170 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

КОНЦЕПЦІЯ ARCTIC SENSE GRIP

Першокласне зимове зчеплення, ще більш комфортне керування

Ламелі різного типу легко пристосовуються до мінливих погодних умов, забезпечуючи потужне зчеплення, впевнене керування і акустичний комфорт під час руху. До складу гумової суміші протектора добавлені біоорганічні частинки Cryo Crystal 3, які посилюють зчеплення на льоду за рахунок додаткового зчеплення з поверхнею дороги.

«СНІГОВІ КІГТІ» (SNOW CLAWS)

Відмінне зчеплення на льоду і снігу

«Снігові кігті», розташовані між шашками протектора та боковими зонами, забезпечують збалансоване зчеплення на снігових і вкритих льодом дорогах, особливо під час гальмування і прискорення.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV - Незалежні порівняльні тести

Переможець тесту

Auto Motor & Sport 22/2018
Швеція

Ідеальні для вкритих кригою й засніжених доріг. Відмінна врівноваженість і передбачуваність під час руху. Найкращі гальмівні характеристики та керованість на мокрому асфальті й найкращі показники гальмування на сухому асфальті серед усіх протестованих шин.

Переможець тесту

Motorföraren 7/2018
Швеція

Неперевершені ходові властивості на вкритих кригою й снігом дорогах. Відмінні характеристики гальмування та керованості на мокрому асфальті. Найкращі показники гальмування на сухому асфальті з усіх протестованих шин.

Переможець тесту

AutoCentre 10/2018
Україна

Шини не мають жодного очевидного недоліку. Чудово збалансовані експлуатаційні характеристики, оптимальні властивості на будь-яких поверхнях. Бездоганна керованість і передбачуваність на кризі.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16506
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2