Nokian Hakkapeliitta R3 - Північний комфорт

Nokian Hakkapeliitta R3

Північний комфорт

Спокій та впевненість у зимових умовах

Зимові нешиповані шини Nokian Hakkapeliitta R3 мають чудовий баланс безпеки і комфорту. Вони здатні адаптуватися до різних погодних умов, забезпечуючи відмінні зчіпні властивості та точну керованість. Nokian Hakkapeliitta R3 - кращий вибір для водіїв, які цінують першокласну безпеку, унікальний комфорт водіння і екологічність.

  • ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ I КОНТРОЛЬОВАНА КЕРОВАНІСТЬ НА СНІГУ ТА ЛЬОДУ
  • МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ПIД ЧАС РУХУ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ЗИМОВИХ УМОВ
  • ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta R3
Nokian Hakkapeliitta R3
4.6
355

Відгуки споживачів

Оцінка 4.6 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 355

Типорозміри шин

175/65R14 82R

максимальне навантаження 475 кг, до 170 км/г

185/65R14 86R

максимальне навантаження 530 кг, до 170 км/г

165/60R15 81R XL

максимальне навантаження 462 кг, до 170 км/г

175/65R15 84R

максимальне навантаження 500 кг, до 170 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС БЕЗПЕКИ ТА КОМФОРТУ

Зимова нешипована шина Nokian Hakkapeliitta R3 забезпечує впевнене водіння у випадку несподіваної завірюхи або раптового обмерзання дорожнього покриття.

КОНЦЕПЦІЯ ARCTIC SENSE GRIP

Першокласне зимове зчеплення, ще більш комфортне керування

Ламелі різного типу легко пристосовуються до мінливих погодних умов, забезпечуючи потужне зчеплення, впевнене керування і акустичний комфорт під час руху. До складу гумової суміші протектора добавлені біоорганічні частинки Cryo Crystal 3, які посилюють зчеплення на льоду за рахунок додаткового зчеплення з поверхнею дороги.

«СНІГОВІ КІГТІ» (SNOW CLAWS)

Відмінне зчеплення на льоду і снігу

«Снігові кігті», розташовані між шашками протектора та боковими зонами, забезпечують збалансоване зчеплення на снігових і вкритих льодом дорогах, особливо під час гальмування і прискорення.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Nokian Hakkapeliitta R3 - Незалежні порівняльні тести

2-ге

Za Rulem September 2020
Росія

Шина Nokian Hakkapeliitta R3 чудово збалансована - відмінні результати в усіх категоріях, ці шини однаково ефективні як на льоду, так і на снігу.

3 місце

Tekniikan Maailma 17/2021
Фінляндія

Відмінна нешипована шина на льоду. Комфортне та стабільне керування, не втрачається зчеплення задніх шин при виворотах та інших ситуаціях за швидкісного водіння. На снігу шина в будь-якій сітуації поводить себе бездоганно. Точне рульове управління. На мокрому асфальті гальмівний шлях короткий, а бічне зчеплення хороше. Тиха шина та її опір коченню є найнижчим у тесті.

3 місце

Aftonbladet 21.9.2021
Швеція

Відмінно підходить для їзди на льоду і снігу. Передбачуване і спокійне управління на льоду, і задні колеса демонструють високий рівень зчеплення. Відмінна керованість на снігу. Відмінне зчеплення під час гальмування на мокрому асфальті, гарне бокове зчеплення, добре керована в екстремальних ситуаціях. Найменша дистанція кочення і найнижчі витрати пального серед тестованих зразків.

4 місце

Motor 9/2021
Норвегія

Шина високоефективна на поворотах та має відмінну керованість як на снігу, так і на льоду. Це прекрасні показники для цих типів шин. Шини здобули перше місце в категоріях: "прискорення на льоду" та "їзда по снігу", а також є найкращими у випробуваннях з точки зору економії пального.

2-ге

Za Rulem 9/2020
Росія

Переваги Nokian Hakkapeliitta R3 - високий рівень зчеплення, найкраща економія пального, надійна керованість на льоду та снігу. Недоліки не помічені.

Найбільш збалансована комбінація

Moottori 10/2018
Фінляндія

Забезпечуються стабільність і чудову керованість, відмінно слухаються керма на вкритій кригою й снігом дорозі. Оптимально збалансовані властивості й для руху на асфальті, передбачувана "поведінка". Найнижчий рівень шуму серед усіх шин, які використовувалися для випробувань.

3 місце

Aftonbladet 23.9.2018
Швеція

Оптимальні ходові властивості за будь-яких умов. Короткий шлях кочення. Легка керованість під час їзди по снігу та кризі. . Чудові гальмівні властивості на асфальті. Добре збалансовані шини.

2 місце

Vi Bilägare 14/2018
Швеція

Чудова ефективність за зимових погодних умов. Неперевершені ходові властивості на засніжених і вкритих кригою дорогах, колеса спокійно входять у повороти із чудовою врівноваженістю. Оптимальні ходові властивості на мокрому асфальті з коротким гальмівним шляхом і простою керованістю в умовах навантаження.

3 місце

Za Rulem 10/2018
Росія

Прекрасна керованість як на вкритих кригою, так і на засніжених поверхнях. Найнижчі показники споживання пального. Маневреність у глибокому снігу й стійкість під час руху на снігу отримали максимальні оцінки.

спільне 2 місце

Tuulilasi 10/2018
Фінляндія

Надійні зимові шини за будь-яких умов. Добре збалансовані ходові властивості на будь-яких дорожніх поверхнях і відчуття безпеки у водія.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16267
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2