Nokian Nordman RS2 SUV - Нова Nokian Nordman RS2 SUV – це зносостійка нешипована шина, розроблена спеціально для суворої північної зими.

Nokian NORDMAN RS2 SUV

Міцні нешиповані шини для позашляховиків

Стабільне зчеплення взимку та комфортне водіння

Нова Nokian Nordman RS2 SUV – це зносостійка нешипована шина, розроблена спеціально для суворої північної зими. Шина має гарне зчеплення з дорожнім покриттям за будь-яких погодних умов. Завдяки оновленому малюнку протектора і новим компонентам у складі гумової суміші, що пройшли найприскіпливіші тестування, добре сбалансована і комфортна Nokian Nordman RS2 SUV стала чемпіоном серед шин свого класу. 

  • ЗБАЛАНСОВАНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 
  • СТАБІЛЬНА КЕРОВАНІСТЬ 
  • ТИХА ТА КОМФОРТНА
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Nordman RS2 SUV
Nokian Nordman RS2 SUV
0
0

Відгуки споживачів

Ще немає відгуків. Напишіть власний відгук!

Типорозміри шин

235/75R15 105R

максимальне навантаження 925 кг, до 170 км/г

215/65R16 102R XL

максимальне навантаження 850 кг, до 170 км/г

215/70R16 100R

максимальне навантаження 800 кг, до 170 км/г

225/70R16 107R XL

максимальне навантаження 975 кг, до 170 км/г

Ламелі-насоси

Ефективне зчеплення на мокрих та зледенілих дорогах

Запатентовані ламелі-насоси покращують зчеплення шини, особливо на мокрих та зледенілих дорогах. Плечові блоки протектора шини мають кишенеподібні ламелі, що відводять воду з дорожньої поверхні. Це забезпечує надійність контакту шини з дорожньою поверхнею.

Активатори ламелей

Зчеплення на снігу та льоду в екстремальних ситуаціях

Активатори ламелей, розташовані на кромках протектора, покращують функціональність ламелей навіть на найслизькішій дорозі. Активатори ламелей гарантують безпеку водіння за мінливих умов за рахунок активування вужчої ламелі ширшою. Це забезпечує додаткове зчеплення для екстремальних ситуацій, де контакт з дорогою практично відсутній.

Зимовий індикатор зносу Winter Safety Indicator (WSI)

Зручність та безпека

Індикатор зносу - це цифри на центральному ребрі протектора, що вказують на залишкову глибину протектора у міліметрах. Цифри стираються одна за одною по мірі зношування шини. Символ сніжинки вказує на зимову безпеку шини. Щойно сніжинка повністю зітреться, водієві слід придбати нові зимові шини для забезпечення необхідного рівня безпеки. Мінімальна глибина протектора в чотири міліметри є необхідною для безпечного водіння взимку.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16301
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2