Hakkapeliitta C4 -

НОВІ ШИНИ NOKIAN HAKKAPELIITTA C4

Зимові шиповані шини преміум-класу для мікроавтобусів та фургонів

Насолоджуйтеся зимою на повну, здійснюючи перевезення або подорожуючи. Наші нові шини для мікроавтобусів та фургонів універсальні і розроблені для щоденного використання у складних зимових умовах. Вони роблять життя професійних водіїв легшим та дозволяють почуватися впевнено та безпечно за кермом.

Міцне зчеплення взимку

Нові шиповані шини NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® C4 готові до будь-яких зимових викликів. Ультрасучасні квадратні шипи з нержавіючої сталі забезпечують характерну для шин Hakkapeliitta відмінну керованість і чудове зчеплення як на льоду, так і на снігу.

  • Унікальне зчеплення на льоду та снігу – квадратні шипи з нержавіючої сталі забезпечують відмінне зчеплення та довговічність
  • Точні, збалансовані і стабільні навіть за значних навантажень
  • Подовжений термін служби, боковини з додаванням араміду забезпечують додаткову зносостійкість навіть при інтенсивному використанні
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Hakkapeliitta C4

Збалансоване зчеплення

Відмінне збалансоване зчеплення надійних шин Hakkapeliitta C4 — результат застосування найпівнічнішим у світі виробником шин найсучаснішої технології виготовлення шипів. Максимальне поперечне зчеплення з дорогою особливо важливе для важких фургонів, адже воно допомагає водіям зберігати контроль над потужним транспортним засобом у разі раптового нахилу чи гальмування. Нові квадратні шипи з нержавіючої сталі міцно зчіплюються з поверхнею дороги та служитимуть довго. Вони стійкіші до корозії та зношування внаслідок дії вологи та солі. Збільшена кількість шипів, різна глибина і розмір канавок протектора також забезпечують покращені показники зчеплення у зимовий період.

Стабільні та довговічні за будь-якої погоди

Щоб забезпечити надійне та безпечне цілорічне перевезення людей і переміщення товарів, була розроблена нова модель протектора. Завдяки чому шинами легко керувати, а також вони безпечно долають зледенілі, мокрі після дощу та сльотаві поверхні. Блоки протектора різних розмірів, стрілоподібний дизайн центральної зони у поєднанні з опорними ребрами, забезпечують необхідне зчеплення та стабільність тоді, коли ви їх найбільше потребуєте. Оптимізований за допомогою комп’ютера розподіл шипів дозволяє знизити шум кочення, оскільки таким чином усувається взаємне підсилення ударних хвиль окремих шипів. Рівень шуму залишається комфортно низьким, що підвищує комфорт кермування, особливо під час тривалих поїздок.

Зносостійкі та надійні шини для професійних водіїв і мандрівників

Вимоги до шин для мікроавтобусів та фургонів надзвичайно високі. Ці транспортні засоби важкі і зазвичай, повністю завантажені, пересуваються поганими, гравійними та вибоїстими дорогами. Збалансована керованість і висока зносостійкість шин полегшують життя професійним водіям і мандрівникам. Нові шини Nokian Tyres довговічніші завдяки унікальній технології арамідних боковин, яка захищає шини від ударів і порізів, а також за рахунок міцного каркасу нової гумової суміші.

Відмінне зчеплення на льоду і снігу

Сучасні міцні квадратні шипи із нержавіючої сталі забезпечують чудове зчеплення з дорожнім покриттям навіть після багатьох кілометрів використання. Шипи мають кілька країв, що максимально збільшують площу контакту як вздовж, так і поперек, покращуючи зчеплення на слизькій дорозі.

Комфортний шум кочення

Оптимізоване розташування шипів гарантує комфортно низький рівень шуму шин під час руху. Це робить кермування більш комфортним, особливо під час руху на високій швидкості.

Краще зчеплення на снігу

Технологія Snow Grip Booster. Прорізи з обох боків середніх блоків центральної частини протектора створюють більше гострих кутів для покращення зчеплення на снігу у поздовжньому і поперечному напрямках.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти такі джерела інформації, як релізи, фотографії та відео про наші нові продукти. Усі матеріали доступні для безкоштовного використання за умови зазначення першоджерела.

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

Шини преміум-класу економлять пальне, виготовляються в екологічно безпечний спосіб, більш зносостійкі та менш шумні. А ще – стильні. Складні дорожні умови не піднесуть вам неприємних сюрпризів навіть влітку, адже ви можете покластися на надійні та довговічні літні шини Nokian Tyres.
ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Розумне використання ресурсів — важлива складова нашого бізнесу. На всіх етапах життєвого циклу шин ми піклуємося про їхню безпечність та екологічність. Як і всі наші продукти, шини Nokian Hakka Van розроблені з урахуванням принципів екологічної безпеки.