ELECTRIC FIT™

ELECTRIC FIT™

ВІДПОВІДНІ ШИНИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

  ПЕРЕВІРЕНО НА ВІДПОВІДНІСТЬ ТАКОЖ І З ЕЛЕКТРОМОБІЛЯМИ

ELECTRIC FIT™ - ЦЕ НАШ ДОКАЗ ВІДПОВІДНОСТІ ШИН З ЕЛЕКТРОМОБІЛЯМИ ТА ВАШ СИМВОЛ ВПЕВНЕНОГО ВОДІННЯ ЕЛЕКТРОКАРУ

Символ Electric Fit™ означає, що ви обрали шини, призначені для високоякісної їзди на електромобілі. Electric Fit™ вказує на те, що ви можете бути впевнені у безпечній та тривалій роботі ваших шин за будь-яких дорожніх умов.

ПРОСТО ОБЕРІТЬ СВІЙ ТИПОРОЗМІР

Electric Fit™ не є універсальним рішенням, але він спрощує пошук шин для електромобілів: усі наші шини преміум-класу підходять як для використання на автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння, так і для високоякісного водіння електромобілів. Просто оберіть свій розмір шин, і ми гарантуємо, що вони ідеально підійдуть вашому електромобілю!

ЗАВЖДИ ВІДПОВІДНІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТИПУ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

ЗАВЖДИ ВІДПОВІДНІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТИПУ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Усі шини Nokian Tyres® можна встановлювати як на автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння так і на електромобілі, отримуючи висококласну безпеку та бездоганні характеристики продукції незалежно від силового блоку автомобіля. Ви можете обрати шину, яка вам дійсно потрібна – це Electric Fit™.

ЗАВЖДИ БЕЗДОГАННА БЕЗПЕКА ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ ВОДІННЯ

ЗАВЖДИ БЕЗДОГАННА БЕЗПЕКА ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ ВОДІННЯ

Усі шини Nokian Tyres® мають відмінні характеристики безпеки та керованості в складних умовах і несподіваних ситуаціях. Незалежно від того, чи ви їдете засніженою дорогого, мокрим шосе чи бездоріжжям: ви можете обрати шину, яка вам дійсно необхідна, і це – Electric Fit™.

ТЕСТУВАННЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ НОВИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

ТЕСТУВАННЯ НА ВІДПОВІДНІСТЬ НОВИМ АВТОМОБІЛЬНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Прототипи усіх шин Nokian Tyres® проходять безперервні тестування у реальних умовах на найновіших і найсучасніших автомобілях. Ми - виробник перших шин для електромобілів з більш ніж 10-річним досвідом їх тестування, тому сьогодні всі наші шини підходять для електромобілів. Ви завжди можете обрати шину, яка вам дійсно потрібна – це Electric Fit™.

ПОТУЖНІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

Потужні та важкі електромобілі потребують від шин більше зусиль для зупинки та підкреслюють важливість передових характеристик безпеки шин за склданих дорожніх умов і у разі несподіваних ситуацій.

ВИСОКИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

Електродвигун із високим крутним моментом реагує миттєво, вимагаючи також миттєвої та точної реакції шини. Закономірна, надійна та легка керованість навіть на межі зчеплення є ключовим фактором безпеки.

ПОТУЖНІСТЬ

Потужний електромобіль випробовує якість шин, потребуючи міцної конструкції, високоякісних матеріалів та зберігання відмінного рівня продуктивності протягом усього життєвого циклу шин.

ПІДВИЩІТЬ КОМФОРТ ВАШОГО ВОДІННЯ

Ми вважаємо, що безпека є ключем до комфортної та якісної їзди на будь-якому автомобілі. Коли ви відчуваєте себе вільно за кермом незалежно від погоди або дороги, це і є результатом бездоганної надійності в дії.

Щоб ще більше підвищити ваш рівень комфорту за кермом, ми постійно впроваджуємо інноваційні рішення, які знижують шум від кочення та витривалість на складних ділянках доріг. Безпека також стосується підвищення енергоефективності шляхом зменшення опору коченню та розробки екологічно чистих матеріалів і виробництва. Ми будуємо першу у світі фабрику шин з нульовим викидом CO2.

ПЕРШОКЛАСНЕ ВОДІННЯ ВЗИМКУ РАЗОМ З NOKIAN TYRES SILENTDRIVE®

Серед інших ознак високоякісних продуктів преміум-класу, які підходять для всіх типів силових блоків транспортних засобів, спеціальні зимові шини Nokian Tyres для електромобілів оснащені технологією звукопоглинання Nokian Tyres SilentDrive®, яка знижує шум у салоні, що абсолютно імпонує тихохідності електрокарів.

ЗИМОВІ ШИНИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ NOKIAN TYRES SILENTDRIVE® ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV (*обрані розміри)

РОЗРОБКА ШИН НА РАННІХ ЕТАПАХ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Nokian Tyres має досвід новаторських досліджень і розробок, спрямованих на підвищення безпеки водіння за будь-яких умов і для всіх транспортних засобів. З моменту винаходу першої в світі зимової шини в 1934 році ми зробили нові кроки для досягнення прогресу у розвитку продуктивності шин, незалежно від змінюваного силового агрегату автомобіля та сумісності з тестовими шинами, а також бездоганно безпечної роботи з важчими, високоякісними електромобілями. Те, що колись було майбутньою візією, тепер є нашою Electric Fit™ буденністю.

ІСТОРІЯ У ФАКТАХ

  • 2012 Світовий рекорд найшвидшої їзди на льоду (252,09 км/год) на електромобілі; того ж року Tesla представила Model S.
  • 2014 Розроблена перша в світі зимова шина спеціально для електромобілів, а також перша в світі зимова шина з енергетичним рівнем класу А щодо опору коченню.
  • 2020 Розроблена перша в світі шипована шина для електромобіля

ELECTRIC FIT™

ПЕРЕВІРЕНО НА ВІДПОВІДНІСТЬ ТАКОЖ ІЗ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯМИ

ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧОГО ДИЛЕРА