ТАБЛИЦЯ ТИПОРОЗМІРУ ШИН

ТАБЛИЦЯ ТИПОРОЗМІРУ ШИН

За допомогою нашої таблиці ви в два кліки знайдете продукти, які відповідатимуть розміру ваших шин

Дана таблиця з типорозмірами шин - це сторінка, яка за два кліки перенесе вас до наших сезонних продуктів, створена для відвідувачів, які знають, який розмір шин потрібен їхньому легковому автомобілю, позашляховику або фургону. Просто оберіть потрібний діаметр в таблиці з типорозмірами шин, щоб отримати перелік найпоширеніших та популярних розмірів, а потім оберіть точні розміри колеса, щоб підібрати потрібні шини.

Якщо ви не знаєте, який розмір шин потрібен для вашого автомобіля, будь ласка, перейдіть на нашу сторінку з інструментом для підбору шин, щоб отримати необхідну інформацію.

НАТИСНІТЬ НА ПОТРІБНИЙ ДІАМЕТР ОБОДУ, ЩОБ ПОБАЧИТИ УСІ ШИНИ ПОТРІБНОГО РОЗМІРУ

Користуючись нашою таблицею типорозміру шин, ви побачите перелік усіх доступних продуктів відповідного діаметру. Усі розміри у даній таблиці взяті з наших баз даних, у яких ми впорядковуємо усі доступні продукти відповідно до розміру. Оберіть діаметр ободу колеса, щоб переглянути доступні шини, що підходять для вашого автомобіля.

ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ ШИНИ

Шини можуть відрізнятися залежно від типорозмірів та типів, тож ваш вибір завжди повинен враховувати тип вашого автомобіля, погодні умови та загальні умови водіння у вашому регіоні. Вам слід також врахувати, що матиме найбільше значення для вас під час водіння - комфортабельність поїздки у легковому автомобілі, висока продуктивність позашляховика чи стійка витривалість фургона. Ми розробили та випробували широкий асортимент безпечних шин для вашого ідеального досвіду водіння залежно від ваших потреб та пріоритетів.

Якщо ви хочете переконатися, що обрали шини правильного розміру, перш ніж купувати їх, ви можете отримати пораду нашого професійного експерта з підбору шин, який підкаже, який саме розмір шин допоможе вам досягти своїх цілей. Ви можете знайти найближчого представника на нашій сторінці пошуку дилерів.