FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Інновації шин

Ідеї, ручна робота та високі технології

В основі безпеки наших шин лежить глибоке розуміння північних умов, яке доповнюють передові розробки, - безперервний потік нових ідей з поліпшення безпеки, довговічності та екологічності. Результати нашої роботи перевіряються в умовах, які можуть витримати лише найсильніші. Центром всієї нашої дослідницької роботи є Ви та всі інші водії: адже ми працюємо над тим, щоб зробити щоденну експлуатацію автомобіля безпечнішою та приємнішою.

Знайдіть ідеальні шини для свого автомобіля

Дослідження та розробки

Основним завданням проектно-конструкторського відділу є підтримка статусу компанії як виробника кращих у світі зимових шин та шин для лісозаготівельної техніки у світі. Головний принцип відділу залишається незмінним протягом останніх 80 років: розробка таких шин, які здатні витримувати самі складні умови експлуатації в північних регіонах.

Докладніше

Тестування

Близько 50% усіх коштів, витрачених на розробку продукції, йде на випробування. Неможливо отримати задовільні результати лише в умовах лабораторних та автоматизованих тестувань. Саме тому ми проводимо випробування нашої продукції в реальних умовах.

Докладніше

Перемоги у тестах

Кожна модель шин з нашого асортименту розробляється та виготовляється з урахуванням особливостей дорожніх умов різних країн. Правильність такого підходу підтверджується багаторазовими перемогами та лідерськими позиціями у щорічних тестах провідних автомобільних видань та спеціальних незалежних тестових організацій. Такі перевірені продукти дійсно заслуговують на довіру. Вони не підведуть за будь-яких умов. До вашої уваги результати порівняльних випробувань літніх та зимових шин.

Докладніше