Інновації шин

Інновації шин

Ідеї, ручна робота та високі технології

В основі безпеки наших шин лежить глибоке розуміння північних умов, яке доповнюють передові розробки, - безперервний потік нових ідей з поліпшення безпеки, довговічності та екологічності. Результати нашої роботи перевіряються в умовах, які можуть витримати лише найсильніші. Центром всієї нашої дослідницької роботи є Ви та всі інші водії: адже ми працюємо над тим, щоб зробити щоденну експлуатацію автомобіля безпечнішою та приємнішою.

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Дослідження та розробки

Дослідження та розробки

Основним завданням проектно-конструкторського відділу є підтримка статусу компанії як виробника кращих у світі зимових шин та шин для лісозаготівельної техніки у світі. Головний принцип відділу залишається незмінним протягом останніх 80 років: розробка таких шин, які здатні витримувати самі складні умови експлуатації в північних регіонах.

Tестування

Tестування

Близько 50% усіх коштів, витрачених на розробку продукції, йде на випробування. Неможливо отримати задовільні результати лише в умовах лабораторних та автоматизованих тестувань. Саме тому ми проводимо випробування нашої продукції в реальних умовах.

Безпека

Безпека

Безпека нашої продукції є результатом поєднання високих технологій, сучасних досягнень науки, досвіду та ретельних випробувань. Наші шини підійдуть для вас та ваших рідних.

Факти про шини

Факти про шини

Якісні шини – найважливіший елемент безпеки вашого автомобіля. Це високотехнологічний виріб, що був створений у результаті ретельних досліджень та випробувань і вимагає належного догляду.

Перемоги у тестах

Перемоги у тестах

Кожна модель шин з нашого асортименту розробляється та виготовляється з урахуванням особливостей дорожніх умов різних країн. Правильність такого підходу підтверджується багаторазовими перемогами та лідерськими позиціями у щорічних тестах провідних автомобільних видань та спеціальних незалежних тестових організацій. Такі перевірені продукти дійсно заслуговують на довіру. Вони не підведуть за будь-яких умов. До вашої уваги результати порівняльних випробувань літніх та зимових шин.

Наші світові рекорди

Наші світові рекорди

Тестувати шини в екстремальних умовах вкрай важливо, проте це вимагає унікальних навичок. Ми постійно випробовуємо щось нове, щоб перевірити наші припущення й розширити межі можливого. Адже лише так можна розробити більш безпечні та міцні шини.