Дослідження та розробки

Основним завданням проектно-конструкторського відділу є підтримка статусу компанії як виробника кращих у світі зимових шин та шин для лісозаготівельної техніки у світі. Головний принцип відділу залишається незмінним протягом останніх 80 років: розробка таких шин, які здатні витримувати самі складні умови експлуатації в північних регіонах.

Безкомпромісні випробування та північна міцність

Шини – це неймовірно складний технічний продукт, який складається з багатьох компонентів і до якого висуваються вкрай суворі вимоги. Вони є активним засобом безпеки у транспортних засобах та невід’ємною частиною автомобіля, яка має безпосереднє зчеплення з дорожнім покриттям. Фінам не з чуток відомо, що таке сніг, крига, шуга та мінлива зимова погода.

Перша у світі зимова шина з висувними шипами

Винахідник зимових шин – компанія Nokian Tyres, демонструє можливості майбутнього у концептуальних шинах Hakkapeliitta з унікальною технологією висувних шипів. Простим натиском кнопки водій може застосувати шипи для поліпшення зчеплення шиниз дорогою. А коли шипи не потрібні, їх можна знову сховати всередину протектора шини.