Наші світові рекорди

Наші світові рекорди

Тестувати шини в екстремальних умовах вкрай важливо, проте це вимагає унікальних навичок. Ми постійно випробовуємо щось нове, щоб перевірити наші припущення й розширити межі можливого. Адже лише так можна розробити більш безпечні та міцні шини.

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Світовий рекорд зі штовхання автомобіля 2020

Світовий рекорд зі штовхання автомобіля 2020

Фінський IT-професіонал Юссі Калліоніемі побив світовий рекорд з найшвидшого часу штовхання автомобіля на відстань в одну милю на випробувальному треку в м. Нокіа у жовтні 2020 року. Зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, відомі своєю безпечністю та надзвичайно низьким опором коченню, допомогли досягти результату.

Новий світовий рекорд з автомобіль на двох колесах 2016

Новий світовий рекорд з автомобіль на двох колесах 2016

31 серпня 2016 року в аеропорту Сейняйокі було зареєстровано новий світовий рекорд швидкості автомобіля на двох колесах. Цей рекорд був встановлений завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля. Міцність шин для автомобіля, на якому відбувався рекордний заїзд, було збільшено за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall.

Найшвидші на льоду 2013

Найшвидші на льоду 2013

Компанія Nokian Tyres, винахідник зимових шин, встановила новий світовий рекорд швидкості їзди на льоду. Пілот- випробовувач Янне Лайтінен проїхав по льоду Ботнічної затоки в умовах морозної погоди зі швидкістю 335,713 кілометрів на годину. Встановлення цього рекорду стало можливим завдяки неймовірному зчепленню списоподібних шипів шини Nokian Hakkapeliitta 8 (255/35R20 97 T XL) з обледенілою поверхнею.

Найшвидші на льоду 2011

Найшвидші на льоду 2011

Тест пілот компанії Nokian Tyres Янне Лайтінен встановив новий світовий рекорд швидкості їзди  на льоду проїхавши зі швидкістю 331,610 км/год  Ботнічною затокою в Оулу (Фінляндія). Рекорд було встановлено 6 березня на 14-кілометровій крижаній трасі за  екстремально низької температури. Спеціалісти компанії Nokian, провідного виробника зимових шин, обладнали автомобіль, на якому було встановлено рекорд, шипованими шинами Nokian Hakkapeliitta 7 (255/35R20 97 T XL).

Шини Nokian Tyres: найвища швидкість на льоду тепер і для електромобілів

Шини Nokian Tyres: найвища швидкість на льоду тепер і для електромобілів

Тест пілот компанії Nokian Tyres Янне Лайтінен досяг швидкості 252,09 км/год (156,64 миль/год) на льоду під час керування електромобілем  E-RA на озері Укон’ярві в Інарі (Фінляндія). Рекорд був встановлений 17 березня 2012 року найпівнічнішим виробником шин у світі, на  високотехнологічному автомобілі E-RA (Electric Race About), розробленим Гельсінським університетом прикладних наук Метрополія.

Hовий світовий рекорд швидкості для тракторів

Hовий світовий рекорд швидкості для тракторів

Рекорд було встановлено у фінській Лапландії на дорозі, вкритій льодом та снігом. Багаторазовий призер чемпіонатів з ралі WRC Юха Канккунен абсолютно спокійно із чемпіонською витримкою розігнав важкий трактор до швидкості 130,165 км/год (80,88 миль/год). Досягти такого результату вдалося завдяки першій у світі зимовій шині для тракторів Nokian Hakkapeliitta TRI (440/80R28 151D і 540/80R38 167D), а також потужному трактору Valtra T234.

Світовий рекорд із прибирання снігу у 2018 році

Світовий рекорд із прибирання снігу у 2018 році

Компанії Nokian Tyres і Valtra встановили світовий рекорд із прибирання снігу автономним трактором. Рекорд швидкості було встановлено в березні 2018 року на безоператорному тракторі Valtra T254, оснащеному шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Цей трактор, який рухався без оператора, розрихлив сніг на борозни на закритій дорозі в Південній Фінляндії на швидкості 73,171 км/год.