Максимальна частота серцевих скорочень під час встановлення рекорду на рівні лише 164 ударів на хвилину

Під час встановлення рекорду було використано та зібрано багато типів даних, оскільки у проекті також брали участь компанія Myontec Oy, яка спеціалізується на смарт-одягу та моніторингу м’язів, і компанія спортивної електроніки Polar Electro Oy.

– Нам було легко погодитися, оскільки ми бачили, що спроба встановити рекорд має вагомі підстави для успіху завдяки хорошій різносторонній підготовці. Протягом багатьох років продукти компанії Polar використовувалися у відкритому космосі і у гоночних автомобілях Формули 1, тож пропозиція заміру рекорду звучала як чудовий виклик, - каже Вілле Уронен, менеджер зі смарт-коучингу компанії Polar.

"– Нам було легко погодитися, оскільки ми бачили, що спроба встановити рекорд має вагомі підстави для успіху завдяки хорошій різносторонній підготовці."
Вілле Уронен, менеджер зі смарт-коучингу компанії Polar.

Під час постановки рекорду Юссі з точністю слідував своєму плану і не почав штовхати авто занадто різко. Дані мультисенсорного блоку, який проводив замір результатів Юссі, в режимі реального часу надсилалися на сервер з використанням новітньої радіотехнології IoT.

Максимальна частота серцевих скорочень Юссі під час постановки рекорду була дуже низькою, лише 164 ударів на хвилину, хоча швидкість тимчасово зросла на перших 100 метрах і досягла 10.4 км/год. М’язова активність складала близько 41% від можливого заміряного максимуму. Приблизно в середині процесу Юссі використовував 35% своєї м’язової потужності.

Ennätyssuorituksessa hyödynnettiin ja kerättiin monenlaista dataa, sillä projektissa olivat mukana älyvaatteita kehittävä ja lihasmittaukseen erikoistunut Myontec Oy sekä urheiluelektroniikkaa valmistava Polar Electro Oy.


- Рівень активності був вищим з лівого боку, на передніх та задніх м’язах стегна та сідничних м’язах, що вказує на м’язовий баланс, але також причиною може бути те, що трек має форму кола, - каже Хайді Ярске, експерт компанії Myontec.

Ennätyssuorituksessa hyödynnettiin ja kerättiin monenlaista dataa, sillä projektissa olivat mukana älyvaatteita kehittävä ja lihasmittaukseen erikoistunut Myontec Oy sekä urheiluelektroniikkaa valmistava Polar Electro Oy.