Скандинавські ноу-хау і творчість ставлять рекорди

Скандинавські ноу-хау і творчість ставлять рекорди

Багато років тому у Юссі було багато проблем зі здоров'ям, однак його життя змінилося, відколи він почав займатися фізичними вправами і знайшов у собі сміливість кинути собі виклик і відвагу спробувати щось нове. Юссі є володарем світового рекорду Гіннеса 2016 року, коли він швидше за всіх у світі пробіг марафон з ношею у 60 фунтів (27.2 кг).

Нещодавно Юссі знову почали турбувати болі у спині, і ідея штовхання автомобіля для встановлення світового рекорду з'явилася у нього в 2019 році під час проходження курсу реабілітаційних вправ. Юссі тренувався по кілька разів на тиждень під пильним наглядом тренера Матті Оваска, а кілька разів тренувався самостійно. Юссі також взяв участь у триатлоні Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland, який проходив у м. Лахті, Фінляндія у червні 2019 року; він складався з дистанцій в 1.9 км плавання, 90 км на велосипеді та півмарафону. Бігову частину Юссі виконав з автомобільною шиною на спині.

"Тіло і розум повинні перебувати у рівновазі для того, щоб перетворити наші скандинавські ноу-хау і творчий підхід на найбезпечніші та екологічно чисті шини у світі"
Матті Моррі, керівник відділу технічної підтримки клієнтів компанії Nokian Tyres

Для тренувань зі штовхання автомобіля Юссі використовував випробувальний трек компанії Nokian Tyres, який знаходиться в м. Нокіа. На цьому ж місці було встановлено світовий рекорд.

– Для мене головною метою цього проекту було оздоровлення тіла і розуму. Щоб побити рекорд, мені потрібно було підтримувати спину, м'язи і усе тіло у хорошій формі. Прагнення до встановлення рекорду допомогло мені досягти моєї дійсної мети - хорошого самопочуття, - каже Юссі.

– Для нас також дуже важливим є добробут людини. Тіло і розум повинні перебувати у рівновазі для того, щоб перетворити наші скандинавські ноу-хау і творчий підхід на найбезпечніші та екологічно чисті шини у світі, - каже Матті Моррі, керівник відділу технічної підтримки клієнтів компанії Nokian Tyres.

Дивитися відео триатлону Ironman 70.3