Володарю рекорду не обов'язково бути стронґменом

Юссі Калліоніемі каже, що його цікавить вирішення проблем і бачення картини у цілому. Він систематично і наполегливо працював над встановленням світового рекорду.

– Мені часто кажуть, що я не схожий на стронґмена, але ж я не стронґмен. Звичайний чоловік середнього віку може побити світовий рекорд, якщо візьме до уваги всі деталі і забезпечить максимально легке кочення. Ми перейшли від великих блоків до найменших деталей, - каже Юссі..

"– Успіх у встановленні світового рекорду дав мені заряд енергії і радості. У мене таке відчуття, ніби остання частина пазлу стала на своє місце.– Успіх у встановленні світового рекорду дав мені заряд енергії і радості. У мене таке відчуття, ніби остання частина пазлу стала на своє місце."
Юссі Калліоніемі

Вирішення проблем навіть призвело до появи винаходу, який вже чекає на отримання патенту. Разом з другом Юссі створив пульт дистанційного керування, який дозволив йому управляти кермом на тренуваннях без допомоги водія. У майбутньому цей винахід можна буде використовувати в автомайстернях та при техогляді автомобіля.

– Успіх у встановленні світового рекорду дав мені заряд енергії і радості. У мене таке відчуття, ніби остання частина пазлу стала на своє місце.

Біографія: Юссі Калліоніемі

– 47 років, разом з сім’єю проживає в м. Нокіа, Фінляндія
– Володар світового рекорду в категорії “Найшвидший час штовхання автомобіля на відстань однієї милі”
– Раніше встановив рекорд у категорії “Найшвидший результат марафону з ношею 60 фунтів (27.2 кг)”: 4 год 34 хв 24 сек
– Збільшив м’язову силу і витримку, особливо у 2019 році
– Близько 600 км тренувань з штовхання автомобілю у 2020 році

Автомобіль “Röhkö”, за допомогою якого встановлено рекорд

– Saab 97-X 5.3i Arc
– Двигун: 5.3 l V8, 304 hp
– Вага 2 170 кг (за правилами Гіннеса, мінімальна вага автомобіля повинна бути 1 880 кг)
– Понад 211 000 км (131 000 миль) на одометрі
– Runs on biogas
– Працює на біогазі