Menu
Menu

ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАРКУВАННЯ ШИН ДОПОМАГАЄ ОБРАТИ БЕЗПЕЧНІ ШИНИ ДЛЯ ЗИМИ

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

ПОКАЗНИКИ ЗЧЕПЛЕННЯ ЗІ СНІГОМ ТА ЛЬОДОМ ВКАЗУЮТЬ НА БЕЗПЕЧНІСТЬ ЗИМОВОЇ ШИНИ

Щоб допомогти вам обрати шину, яка була б безпечною в умовах зими, де ви їздите, європейське маркування дозволених для їзди взимку шин, на додачу до зчеплення з мокрим покриттям, включає також наступні показники: зчеплення зі снігом та льодом, шум кочення та клас ефективності споживання пального. Зчеплення з мокрим покриттям та зчеплення з льодом зазвичай є взаємовиключаючими характеристиками, тож інформація на ектикетці допоможе водіям врахувати усі фактори та обрати шину, яка найкраще відповідатиме погодним умовам вашого регіону. У Скандинавії хороше зчеплення з льодом важливе протягом більшості зимових днів, тоді як у Центральній Європі важливішою характеристикою для зимової шини є зчеплення з мокрим покриттям.

Показник зчеплення з льодом вирізняє шини, які підійдуть для умов суворої скандинавської зими, а показник зчеплення зі снігом - дозволяє шині демонструвати високу ефективність на снігу, що є важливим для центральноєвропейських зим.

Маркування можна буде знайти на етикетках нешипованих зимових шин починаючи з 1 травня 2021 року. Шиповані шини не мають європейського маркування.