Збільшіть термін експлуатації

Від стану ваших шин залежить  ваша безпека.

Дотримуючись цих п’яти золотих правил, ви збільшите термін експлуатації ваших шин і зробите її більш безпечною.
 
1. Регулярно перевіряйте тиск в шинах. Якщо тиск не є однаковим для всіх шин, це може призвести до погіршення керованості автомобіля та нерівномірного зносу.
 
2. Переставляйте шини з передніх коліс автомобіля на задні через кожні 5 000 – 10 000 кілометрів, оскільки шини на різних осях зношуються по-різному. Не забувайте перевіряти тиск у шинах під час зміни шин.

3. Переконайтеся, що ви встановлюєте шини відповідно напрямку обертання, зазначеного на її боковині. Якщо шини встановлено в неправильному напрямку, їхні характеристики не будуть оптимальними в усіх режимах та умовах експлуатації.

4. Керуйте автомобілем спокійно. Раптове гальмування та заноси на поворотах скорочують термін експлуатації шин. Це особливо стосується шипованих шин.

5. Під час заміни шин перевіряйте, чи рівномірно зношені старі шини. Якщо шини були встановлені правильно і ви дотримувалися правил експлуатації, вони мають бути зношені рівномірно. Якщо шини зношені нерівномірно, вам слід перевірити кути установки коліс та виконати монтаж і балансування шин на професійній станції технічного обслуговування.