Випробування в екстремальних умовах

Випробування в екстремальних умовах

Шини Nokian Tyres традиційно експлуатуються у країнах зі складними зимовими умовами. Компанія є найбільш «північним» виробником шин у світі. Перші шини було розроблено компанією ще 80 років тому. Nokian Tyres щонайменше півроку присвячує ретельним випробуванням зимових шин. Враховуючи складність завдання такий термін цілком виправданий. Компанія проводить багаторазові тестування на перевірку наступних властивостей: гальмування, прискорення, керованість, круговий рух, рух вгору по обледенілих та засніжених схилах. Для проведення по-справжньому якісних випробувань і отримання достовірних результатів потрібно багаторазове повторення тестів в незмінних умовах.

Полігон для випробувань в Івало «Біле пекло»

У компанії є власний полігон для випробувань площею понад 700 гектарів, який знаходиться за полярним колом в місті Івало, що у фінській Лапландії. На полігоні фахівці проектно-конструкторського та випробного відділів, а також тест пілоти проводять тестування автомобільних шин.

Технологічний центр в Іспанії

У наші наміри входить розширення можливостей у галузі тестування літньої лінійки шин. З цією метою році в Іспанії відкриється новий сучасний тестовий центр для випробування літніх та зимових шин. Універсальний дослідницький центр дозволить вести роботи по створенню та випробуванню шин протягом усього року, особливо, шин з високим індексом швидкості. Tестовий центр розпочне свою повноцінну роботу в 2020 році.

Тестування літніх шин по всьому світу

Окрім використання полігонів в інших країнах, ми проводимо тести та вдосконалюємо літні шини на нашому власному полігоні у місті Нокіа. Сучасний та багатофункціональний полігон, який розташований неподалік від заводу NokianTyres у Фінляндії, дозволяє ретельно протестувати шини у різноманітних умовах.

Випробування в екстремальних умовах

Близько 50% усіх коштів, витрачених на розробку продукції, йде на випробування. Неможливо отримати задовільні результати лише в умовах лабораторних та автоматизованих тестувань. Саме тому ми проводимо випробування нашої продукції в реальних умовах.