Випробувальний центр в Іспанії

Випробувальний центр в Іспанії

Легендами стають, а не народжуються

Розташований під палючим іспанським сонцем, наш випробувальний центр в Санта-Крус-де-ла-Сарса включає в себе різноманітні траси, на яких літні, всесезонні та зимові шини стикаються зі складними дорожніми ситуаціями. Ті, що витримають цю спеку, стануть частиною шляху до безпечнішого світу, що бере свій початок понад 80 років тому.

Місцезнаходження

Розташування центру в Іспанії дозволяє цілорічно проводити випробування літніх, всесезонних та зимових шин.

Треки

На площі в 300 гектарів розташовано кілька випробувальних треків для тестування на сухому та мокрому покритті, а також високошвидкісна овальний трек для випробувань на швидкості до 300 км/год і вище.

Сталість

Ми здійснюємо пошук нових матеріалів на біологічній основі, щоб забезпечити ще більш стале виробництво шин у майбутньому

Дім швидкості

Іспанський випробувальний центр - ідеальне місце для прискіпливого тестування шин.

Ідея усіх наших випробувань шин полягає у моделюванні ситуацій, з якими можуть стикатися водії на дорогах. Багатоцільові треки та сучасне обладнання випробувального центру в Іспанії дозволяє нам тестувати шини на мокрому та сухому покритті, щоб ані сильна злива, ані нещадна спека не принесли неприємних несподіванок. Перлиною випробувального центру є 7-кілометровий високошвидкісний овальний трек, який дозволяє тестувати шини на швидкості до 300 км/год і навіть вище.  

Випробування майбутніх легенд

Ретельне тестування наших шин забезпечує їхню найкращу роботу заради вашої безпеки та комфорту.

Жодна з шин Nokian Tyres не потрапить на дорогу, не пройшовши інтенсивних випробувань, оскільки ми знаємо, що жодна комп'ютерна симуляція не може повною мірою відповідати реальним ситуаціям на дорозі. Переконавшись, що ми підготувалися до будь-якої ситуації та сценарію на дорозі, вам залишається лише зосередитися на тому, щоб насолоджуватися водінням.

Завершений у 2021 році випробувальний центр в Іспанії стане нашим третім тестувальним центром. Він доповнить існуючу випробувальну мережу, що складається з ділянки площею в 700 гектарів в м.Івало, фінська Лапландія, та майданчика поряд з нашою фінською штаб-квартирою в м.Нокіа. Усі наші випробувальні центри є внеском в інноваційність, одну з наших ключових цінностей заради створення безпечнішого світу.

Ми випробовуємо шини, щоб у вас на душі був спокій протягом кожної миті за кермом.

Для ЗМІ

Для ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти фотографії, відео та додаткову інформацію про наш випробувальний центр. Ви можете використовувати ці матеріали за умови посилання на джерело.

Для вашої подорожі

Для вашої подорожі

Наш асортимент ретельно випробуваних продуктів преміум-класу у вас під рукою. Оберіть свої наступні ідеальні шини!

Для довкілля

Для довкілля

Сталість є невід'ємною частиною нашої діяльності. Для нас недостатньо втілювати інновації заради покращення безпеки дорожнього руху. Ми також прагнемо, щоб наші шини та виробничі потужності поважали довкілля. Саме тому наш випробувальний центр в Іспанії також є домом для багатьох наших інновацій у галузі сталого розвитку.

Високотехнологічні випробування заради безпеки вашої подорожі

Наша історія почалася з шин, які використовувалися протягом всього року. Аби відповідати непростим умовам шаленої фінської зими, у 1934 році ми винайшли перші у світі зимові шини. Ще відтоді безпека є нашим головним пріоритетом. У будь-яку пору року ми прагнемо, щоб ви могли покластися на свої шини і безпечно дістатися дому.

Наш надсучасний випробувальний центр в Іспанії дозволяє цілорічно тестувати майбутні легенди - наші літні, всесезонні та зимові шини. На майданчику в 300 гектарів основна увага приділяється літнім та всесезонним шинам, а також шинам з високим індексом швидкості, однак ми також тестуємо зимові шини на цьому об'єкті, щоб подбати про їхню безпеку за будь-яких умов.