FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Тестовий центр в Іспанії

У наші наміри входить розширення можливостей у галузі тестування літньої лінійки шин. З цією метою році в Іспанії відкриється новий сучасний тестовий центр для випробування літніх та зимових шин. Універсальний тестовий центр дозволить вести роботи по створенню та випробуванню шин протягом усього року, особливо, шин з високим індексом швидкості. Перша тестова траса буде завершена в 2019 році, а тестовий центр розпочне свою повноцінну роботу в 2020 році.

Завантажте зображення

Найсучасніші технології тестів

Новий сучасний тестовий центр буде розташовано на південь від Мадриду, у місті Санта-Круз-де-ла-Сарса. Його площа складе біля 300 гектарів. Завдяки універсальним тестовим трекам та сучасному тестовому обладнанню новий тестовий центр стане ідеальним місцем для проведення необхідних випробувань шин.

Завантажити фотографії

У своєму арсеналі центр матиме овальний трек окружністю понад 7 км. Цей трек з насипними поворотами дозволить тестувати літні та зимові шини з високими швидкісними характеристиками на швидкостях до 300км/год.


У своєму арсеналі центр матиме овальний трек окружністю понад 7 км. Цей трек з насипними поворотами дозволить тестувати літні та зимові шини з високими швидкісними характеристиками на швидкостях до 300км/год.

На території всередині треку розташуються декілька більш коротких трас для вивчення поведінки шин при акваплануванні, гальмуванні на вологій дорозі та керованості. Ці треки також будуть використовуватися для сертифікованих випробувань, наприклад, тестів на рівень шуму.

Окрім тестового центру, Nokian Tyres побудує освітній центр, де будуть проводитися презентації нових продуків, тренінги для спеціалістів шинної індустрії та працівників компанії. Ми очікуємо, що новий тестовий центр стане чудовим місцем для зустрічей з клієнтами та партнерами, які на власті очі зможуть побачити процеси випробувань.

Збагачення досвіду створення літніх шин

Теплий клімат півдня Європи ідеально підходить для тестів літніх шин. Новий тестовий центр в Санта-Круз-де-ла-Сарса дозволить підвищити наші можливості саме в сфері виробництва літніх шин.

"На сьогодні компанії необхідно збільшити кількість випробувань високошвидкісних шин задля задоволення попиту в Центральній Європі та Північній Америці, де ми маємо намір суттєво збільшити продажі."
Антті-Юссі Тяхтінен, віце-президент з маркетингу Nokian Tyres

Nokian Tyres витрачає близько 50% річного бюджету на дослідження та тестування продукції. Безупинна робота над продуктовою лінійкою, ретельне тестування в лабораторіях і реальних умовах гарантують, що наші шини забезпечать найкращу ефективність у будь-яких умовах.

Апробація нових екологічно чистих видів сировини

Окрім тестів шин, тестовий центр в Іспанії стане чудовою базою для розробки інноваційних технологій майбутнього. Один з напрямів розвитку - виробництво каучуку з гваюли. Наразі ми вирощуємо його на тестових плантаціях та вивчаємо разом з місцевим університетом як можливе джерело високоякісного натурального каучуку. Дослідницька плантація належить місцевому фермеру.

"У майбутньому ми плануємо використовувати екологічно чисту сировину для створення ще більш екологічного виробництва шин."
Окрім тестів шин, технологічний центр в Іспанії стане чудовою базою для розробки інноваційних технологій майбутнього. Один з дослідницьких підрозділів буде займатися виробництвом каучуку з гваюли*.