вт червня 26 08:00 2018 в категорії Корпоративні новини

На найближчих вихідних розпочнуться перші в світі нічні перегони - Nokian Tyres IRONMAN 70.3

Цими вихідними Nokian Tyres підтримає сотні триатлетів на шляху до успішних результатів під час фінських перегонів в м. Лахті Nokian Tyres IRONMAN 70.3, квитки на котрі повністю розпродані. У змаганні беруть учать багато співробітників та партнерів компанії, в тому числі президент та СЕО компанії Nokian Tyres Хілле Корхонен.

Вперше ця глобальна спортивна подія відбудеться у Фінляндії в нічний час. Nokian Tyres IRONMAN 70.3 в Лахті вирізняється серед інших стартів серії тим, що старт буде даний о 16:00, а фінішна лінія буде відкрита до півночі. Красиве місце додасть події унікальності. Чиста, мальовнича фінська природа та північне сонце створять незабутні враження у спортсменів та глядачів.

Для Nokian Tyres, генерального партнеру та титульного спонсору заходу, триатлон – набагато більше, ніж вимогливе змагання. Спорт ідеально співвідноситься з такими цінностями компанії, як мобільність та активний спосіб життя. «Триатлон – це спорт, який гармонійно поєднується з нашою корпоративною культурою. Він вимагає завзятості та витривалості. Для нас триатлон ­– це залучення у процес та зусилля, орієнтовані на досягнення мети, турбота про благополуччя та перевірка фізичних та інтелектуальних можливостей. Розуміння власних особливостей та віра надихають людей і компанію рухатися уперед», – відзначає Хілле Корхонен, президент і СЕО компанії Nokian Tyres.

Hakkapeliitta Triathlon вже понад 20 років об’єднує та надихає команду Nokian Tyres

Компанія добре знайома з триатлоном, як видом спорту. Більше двадцяти років Nokian Tyres проводить корпоративне змагання Hakkapeliitta Triathlon, яке надихає співробітників постійно удосконалюватися та прагнути більшого. «Внесок у розвиток та добробут персоналу забезпечує довготривалий ефект. Міжнародне корпоративне триборство допомагає нашим співробітникам бути активними та піклуватися про себе. Здорові, віддані справі та компетентні співробітники – запорука успіху компанії», – вважає Корхонен.

Залізна леді подає приклад

Президент та СЕО компанії Nokian Tyres Хілле Корхонен також є активним спортсменом. Корхонен особливо цінує в триатлоні почуття об’єднавчої сили, що змотивувало її пройти повну дистанцію Ironman. «Фізичні вправи захоплюють, і всі види спорту пропонують можливість для постійного вдосконалення. Наприклад, я почала займатися фрістайлом, не маючи спеціального досвіду. Це приголомшливо – плисти у відкритій воді», ­– говорить Корхонен.

У рамках заходу Nokian Tyres представить свій новий сервіс SnapSkan. Він підвищує безпеку дорожнього руху, дозволяючи учасникам гонки на місці швидко та легко перевірити стан шин.

Nokian Tyres IRONMAN 70.3 відбудеться в м. Лахті, Фінляндія, 30 червня 2018 року. У змаганнях братимуть участь 1800 учасників 41 національності. Очікується, що захід відвідає близько 10 000-20 000 осіб.

Дивіться пряму трансляцію події Nokian Tyres IRONMAN 70.3 30 червня 2018 року за посиланням www.ironman.com.

Відео: https://youtu.be/hvnPd_is7yM

Фото: www.nokiantyres.com/ironman2018

Nokian Tyres - Ironman logo

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com