пн січня 28 02:45 2019 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Hakkapeliitta LT3 - нова зимова шина преміум-класу для легких вантажівок

Нова зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 забезпечує чудове зчеплення і стійкість під час руху в поєднанні з міцною конструкцією і відмінною надійністю. Nokian Hakkapeliitta LT3 створено для експлуатації в складних зимових умовах, тому вона надійна і безпечна на зледенілих дорогах та засніжених ділянках. Щоб максимально продовжити термін служби цієї спеціальної зимової шини, компанія Nokian Tyres представляє перші в світі шипи із нержавіючої сталі для експлуатації в умовах великих навантажень. Нова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 відноситься до модернізованого сімейства зимових шин Nokian Hakkapeliitta.

Nokian Hakkapeliitta LT3 - нова зимова шина преміум-класу для легких вантажівок

Нові шини Nokian Hakkapeliitta LT3 розроблені спеціально для професійної та повсякденної експлуатації в складних зимових умовах, забезпечують неперевершену безпеку, стійкість при русі і тривалий строк служби. Конструкція шипів, що встановлюють на шину Nokian Hakkapeliitta LT3, була повністю змінена задля експлуатації в умовах великих навантажень і суворих зим.
На ринках Північної Європи, Північної Америки, Центральної Європи та Росії Nokian Hakkapeliitta LT3 буде доступна вже восени 2019 року.

Першокласна безпека на зимовій дорозі

У найскладніших дорожніх умовах шини являють собою першу лінію захисту. Найбільшими проблемами взимку є забезпечення ефективного гальмування і збереження зчеплення, особливо  в поворотах та при зміні смуги руху на засніженій дорозі. Для автомобілів великої вантажопідйомності особливе значення мають тягові характеристики. Знамениті зимові шини Hakkapeliitta компанії Nokian Tyres призначені для успішного вирішення завдань з безпеки і надійності управління в найбільш важких зимових умовах.

Їзда засніженою та зледенілою дорогою з великим вантажем може бути складним випробуванням, але шини Nokian Hakkapeliitta LT3 були спеціально розроблені для важких повнопривідних позашляховиків та пікапів. Вони будуть незамінні при прокладанні колії в снігу або буксируванні причепа взимку.

Корозійна стійкість шипів для тривалого терміну служби

Найбільш важливою характеристикою нової шини Nokian Hakkapeliitta LT3 є застосування оновленої технології шипування. Нова концепція шипування компанії Nokian Tyres Arctic stud concept використовує абсолютно нову форму шипа і матеріал корпусу, що подовжує термін служби шин при експлуатації в зимових умовах зі значним навантаженням. Шипи виготовлені з нержавіючої сталі, що робить шину більш «стильною» і функціональною. Шипи з нержавіючої сталі мають високу корозійну стійкість, що значно подовжить строки експлуатації шин на посипаних сіллю дорогах. Шипи з нержавіючої сталі забезпечують неперевершений рівень зчеплення на зимовій дорозі і керованість шин, до того ж покращують їх зовнішній вигляд.

«Нова функціональна концепція шипування забезпечує максимальне зчеплення зі слизькою дорогою. Якірний шип оснащений нижнім фланцем нової форми і твердим металевим зносостійким елементом у формі зірки. Корпус шипа виготовлений з нержавіючої сталі і не схильний до корозії, що збільшує строк його служби. Крім нового матеріалу шип має строго орієнтоване положення завдяки новій формі нижнього фланця. У порівнянні з попередньою моделлю нові шипи «виросли» в довжину на 2 мм - до 12,7 мм. Так шипи прослужать довше », - пояснює Томмі Айовііта, менеджер з розвитку компанії Nokian Tyres (Tommi Ajoviita, Development Manager Nokian Tyres).

Нові шини Nokian Hakkapeliitta LT3 випускаються з різною глибиною малюнка протектора залежно від індексу навантаження шини: 13,5 мм і 14,5 мм (у моделей зі збільшеним індексом навантаження, що становить > 121). Завдяки глибшому малюнку протектора і довговічності шипів продовжується строк служби шини і забезпечується підвищена надійність.

Надійна конструкція і паливна ефективність

До шин для потужних важких автомобілів пред'являють особливо високі вимоги. Щоб забезпечити курсову стійкість довгого важкого автомобіля в складних дорожніх умовах, шини мають бути міцними та надійними. Нова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 має міцну конструкцію для точного і безпечного керування за умов великих навантажень, що припадають на колеса. Разом із спеціально розробленою гумовою сумішшю ArcticGrip  вони забезпечують  максимальний строк служби шин в різних умовах.

Nokian Hakkapeliitta LT3 відрізняється новим агресивним малюнком протектора, що сприяє ефективному відведенню снігу і води з плями контакту. Дизайн центральної частини малюнка протектора підвищує стійкість і керованість автомобіля, а унікальна конструкція ламелей забезпечує чудові тягові характеристики і зчеплення в поворотах. Новий симетричний направлений малюнок протектора має глибші канавки, які самоочищуються під час руху та підвищують опір акваплануванню.

У порівнянні з попередньою моделлю, Nokian Hakkapeliitta LT2, у нової шини Nokian Hakkapeliitta LT3 істотно поліпшена керованість і зчеплення на льоду і снігу. Нова шина також забезпечує більш надійне зчеплення на мокрій і покритої сльотою дорозі.

Більше захисту для тривалого строку служби

У новій шині Nokian Hakkapeliitta LT3 також застосована революційна технологія захисту боковин Nokian Aramid Sidewalls. При пошкодженні боковини зазвичай доводиться купувати і встановлювати нову шину, але боковина Nokian Hakkapeliitta LT3 посилена синтетичними волокнами араміду, доданими до складу гумової суміші. Арамідні волокна, що використовуються при виробництві бронежилетів та в космічній галузі, роблять шину більш стійкою до пошкоджень і порізів. Технологія Nokian Aramid Sidewalls забезпечує новий рівень довговічності і захисту в складних дорожніх умовах.

«Зимова погода несе в собі безліч труднощів для водіїв: від доріг, покритих снігом і льодом, до великих тріщин і ям на дорозі, що утворилися через замерзання і відтавання асфальту. Але покращена довговічність і надійність, яку забезпечують посилені арамідом боковини, дозволить водієві насолоджуватися часом, проведеним за кермом. Можна уникнути потенційно небезпечного і недешевого пошкодження шин», - говорить Томмі Айовііта.

Запатентована безпека

Додатковий рівень безпеки забезпечує запатентований Nokian Tyres зимовий індикатор зносу (WSI) на малюнку протектора. Індикатор показує залишкову глибину протектора в відсотках. Сніжинку буде видно, допоки глибина канавки становить не менше 4 мм. А коли сніжинка стирається, задля вашої безпеки ми рекомендуємо придбати нові зимові шини.

Інформація про стан і тиску на боковинах шини підвищує безпеку водіння взимку, при цьому експлуатація шин стає більш зручною. В інформаційній зоні є можливість робити позначки про правильний тиск в шинах і місце встановленні при їхній заміні. Додатковий комфорт і безпеку створює секція для вказівки моменту затягування болтів.

Шина Nokian Hakkapeliitta LT3 - відмінна робота взимку 

  • Безпека і надійність в екстремальних зимових умовах
  • Перші в світі шипи з нержавіючої сталі, що забезпечують максимальний строк служби за рахунок відсутності корозії
  • Неперевершена стійкість на дорозі

Головні інновації:

Концепція шипування Arctic stud: відсутність корозії, додаткові безпечні кілометри. Нова форма і матеріал корпусу шипа, що подовжують строк служби шин при експлуатації в зимових умовах під навантаженням. Шипи з нержавіючої сталі роблять шину більш «стильною» і функціональною. Шипи з нержавіючої сталі мають високу корозійну стійкість, продовжують термін експлуатації шин на оброблених сіллю дорогах, зберігають зовнішній вигляд шини.

Агресивний малюнок протектора зі збільшеною глибиною канавок. Ефективне відведення снігу і сльоти з плями контакту. Дизайн центральної частини малюнка протектора підвищує стійкість і керованість автомобіля, а унікальна конструкція ламелей забезпечує чудові тягові характеристики та зчеплення з дорогою в поворотах. Глибші канавки самоочищуються під час руху та підвищують опір акваплалуванню.

Активатори ламелей. Надійне зчеплення на снігу і льоду. Активатори ламелей розташовані по краю шашок протектора та підсилюють ефективність ламелей. Ширша ламель відкриває більш вузьку. Ця інновація підвищує зчеплення на слизьких дорогах.

Гальмівні підсилювачі для більш надійного зчеплення під час гальмування. Гальмівні підсилювачі, розташовані на задній частині шашок проектора, підсилюють зчеплення під час гальмування на снігу. Зубчастий малюнок гальмівних підсилювачів поліпшує зчеплення, особливо на снігу.

Гумова суміш ArcticGrip. Чудова паливна ефективність і захист від порізів. Гумова суміш протектора, що забезпечує неперевершений опір зносу і порізам, розроблена спеціально для експлуатації в умовах великих навантажень.

Технологія Aramid Sidewalls. Неперевершена довговічність. Боковина шини посилена міцними синтетичними арамідними волокнами, доданими до складу гумової суміші. Арамідні волокна роблять шину більш стійкою до пошкоджень і порізів. Технологія Nokian Aramid Sidewalls забезпечує новий рівень довговічності і захисту в складних дорожніх умовах.

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com