вт червня 5 02:38 2018 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres приєднується до ініціативи Science Based Targets та ставить перед собою нові цілі в галузі впливу на кліматичні зміни на базі поточних досліджень

Як новаторська компанія, Nokian Tyres бажає зробити свій внесок в боротьбу зі змінами клімату, і тепер компанія збирається поставити перед собою амбітні цілі в сфері впливу на кліматичні зміни. У травні цього року Nokian Tyres приєдналася до ініціативи Science Based Targets з метою поставити перед собою більш предметні завдання, які будут оцінені та погоджені зовнішньою організацією. Nokian Tyres вже досягла поставленої перед собою мети по скороченню викидів CO2 раніше передбаченного терміну.

Nokian Tyres приєднується до ініціативи Science Based Targets та ставить перед собою нові цілі в галузі впливу на кліматичні зміни на базі поточних досліджень

«У контексті екологічної відповідальності, ми вже розробляємо кроки стосовно всього життєвого циклу наших продуктів та діяльності компанії. Ми поставили за мету до 2020 року скоротити викиди СО2 від виробництва наших заводів на 20%. На кінець 2017 року нам вдалося скоротити викиди на 36%. Приєднатися до цієї ініціативи – це природне продовження нашої довготривалої роботи в галузі охорони довкілля», – пояснює Теппо Хуовіла, який відповідає за екологічну активність компанії.

Нові задачі в боротьбі зі змінами клімату будуть пов’язані як виробничими процесами компанії, так і з зменшенням впливу продукції на довкілля.

«Ми постійно розробляємо шини зі ще більш низьким опором кочення, що значно знижує викиди парникових газів, що утворюються під час їх експлуатації. Наприклад, зниження опору кочення наших шин, які були продані у 2017 році, на 7% скоротило викиди СО2 за рік, на приблизно таку ж кількість викидів газу від річної експлуатації приблизно 54 000 легкових автомобілів», – заявляє Хуовіла.

Компанія націлена на досягнення цілей, які встановлює в рамках ініціативи Science Based Targets, у 2019 році.

Коротко про Science Based Targets

Ініціатива Science Based Targets закликає компанії ставити перед собою научні цілі заради боротьби зі змінами клімату. Ініціатива передбачає партнерство між Глобальним договором ООН, CDP (раніше Carbon Disclosure Project), WRI (Інститут світових природніх ресурсів) та WWF (Всесвітній фонд дикої природи) з метою просування передового досвіду в галузі научно-кліматичних досліджень. Крім того, ця ініціатива самостійно оцінює та схвалює цілі компаній і спільнот. Всі компанії, які приймають участь в ініціативі, перераховані на сайті Science Based Targets.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com