пт червня 1 12:35 2018 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres: щоденники New Cars Fest 2018

26-27 травня в Києві на території ВДНГ відбувся фестиваль нових автомобілів NewCarsFest 2018. Експозиція Nokian Tyres традиційно стала однією з найбільш помітних та затребуваних серед гостей фестивалю. Цього року компанія не тільки представила нові моделі шин та інноваційні технології, а й попіклувалася про різноманітне дозвілля гостей заходу.

Nokian Tyres: щоденники New Cars Fest 2018

Вже 120 років Nokian Tyres є передовою компанією на ринку шинної індустрії. І участь в автомобільних форумах, фестивалях та салонах – одна з важливих складових життя компанії: адже саме на таких заходах можно поділитися досвідом, представити новинки та найважливіше – особисто зустрітися зі своїми споживачами.

Nokian Tyres  вже втретє прийняла участь у київському фестивалі нових автомобілів. Цього року найбільшу увагу відвідувачів стенду привернула презентація новинок літнього сезону: шин Nokian Hakka Black 2, Nokian Hakka Blue 2 SUV та вже добре відомої Nokian Hakka Green 2.

Nokian Hakka Black 2 забезпечує стабільну керованість на складних ділянках дороги, під час різкого маневрування та виконання поворотів на високих швидкостях. Нова концепція Dynamic Grip гарантує чудове зчеплення шини з дорогою за різних погодних умов, знижує рівень шуму всередені та за межами салону під час руху та зменшує супротив повітрю, що сприяє охолодженню поверхні шини для покращення зносостійкості.

Nokian Hakka Blue 2 SUV призначені для спортивних автомобілів та кросоверів. Концепція Dry Touch 2 ефективно запобігає аквапланування, забезпечує чудове зчеплення з дорогою. Гібрідна гумова суміш Nokian Hakka Blue 2 SUV покращує зчеплення з мокрою поверхнею та економить пальне. Більш міцна гумова суміш та надміцні боковини з арамідними волокнами гарантуют кращу керованність та підвищенну зносостійкість.

Не лишились без уваги і власники невеликих та середніх сімейних автомобілів. Літня шина Nokian Hakka Green 2 пропонує унікальне поєднання переваг для наших доріг. Шина ефективно запобігає аквапланування, економить пальне та експлуатується довше. Технологія Silent Sidewall поглинає шум та вібрації та забезпечує акустичний комфорт. Завдяки цьому керування автомобілем стає приємнішим.

Окрім експозиції з новинками, на стенді Nokian Tyres працювала спеціальна лаунж-зона. Тут можна було пограти в настільні ігри та поринути у світ головоломок і шарад. Також гостей очікувало знайомство з розважальним шоу роботом Данко, який проводить Stand Up і Dj Show, виступає в ролі ведучого та чудово співає!

Невимушена дружня атмосфера на стенді Nokian Tyres, актуальні новинки та безліч різноманітних розваг зробили ці два дні NewCarsFest 2018 насправді незабутніми для всіх гостей фестивалю.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com