вт березня 31 03:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres тимчасово призупиняє всі заводи концерну

Оновлення від 30 березня 2020 року щодо підходів Nokian Tyres до управління наслідками спалаху коронавірусу.

 

У зв'язку з подальшим поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 концерн Nokian Tyres тимчасово зупиняє виробництво на своїх заводах для підтримання безпеки і збереження здоров'я співробітників.

Завод в Дейтоні, США, буде закритий, починаючи з п'ятниці 27 березня, строком щонайменше на два тижні. Виробництво на заводі Nokian Tyres в Росії буде зупинено з понеділка, 30 березня, на один тиждень. Компанія Nokian Tyres продовжить обслуговувати клієнтів через свої регіональні склади там, де це можливо. Більше про заводи в Росії та США можна прочитати тут.

Хоча Росія закрила свої кордони в неділю, 29 березня, автомобільні вантажні перевезення все ще тривають. Наш завод у Всеволожську розташований приблизно за 35 кілометрів від міста Санкт-Петербург, яке поки що працює нормально. Ситуація є мінливою, ми постійно її контролюємо і реагуємо на зміни.

Переговори про співробітництво стосовно всього персоналу, що базується у Фінляндії на Nokian Tyres plc, Nokian Heavy Tyres Ltd, Vianor Holding Oy та Vianor Oy, завершились у п'ятницю, 27 березня. В результаті планується тимчасово звільнити 1630 працівників у Фінляндії.

Двотижневе закриття заводу в Нокіа, Фінляндія, розпочнеться 6 квітня. Це стосується як виробництва шин для легкових автомобілів, так і виробництва шин для важкої техніки Nokian Heavy Tyres і спрямоване на запобігання поширенню COVID-19.

Через спалах коронавірусу, який збільшив невизначеність на ринку автомобілів та шин, Рада директорів Nokian Tyres plc вирішила відкликати фінансовий прогноз для концерну на 2020 рік, що був опублікований 4 лютого 2020 року. Через існуючі невизначеності Рада не готова надати новий прогноз. Більше ви можете прочитати тут.