чт березня 14 10:40 2019 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Першокласна безпека та виняткове зчеплення взимку за будь-якої погоди

Нова Nokian WR Snowproof - спокій на зимових дорогах

Нова Nokian WR Snowproof - це безпечна і надійна зимова шина, спеціально розроблена для ринків Центральної Європи. Найважливіша характеристика шини - чудовий рівень безпеки в зимовий час, який дозволить водіям зберігати спокій в будь-якій ситуації, навіть під час раптових снігопадів і сльоти.

Нова Nokian WR Snowproof - спокій на зимових дорогах

Nokian WR Snowproof - це нова зимова шина преміум-класу, створена для того, щоб забезпечити спокій під час зимових подорожей на дорогах Центральної Європи. Nokian WR Snowproof пропонує сучасний рівень безпеки для щоденного водіння та забезпечує відмінне зчеплення на снігу, сльоті та під час дощу.

Нова концепція Alpine Sense Grip компанії Nokian Tyres ладна протистояти всім викликам, що їх створюють зимові умови експлуатації. До того ж, вона гарантує передбачувану та збалансовану керованість під час руху в місті, на швидкісних автобанах або мальовничих гірських дорогах.

Нову гумову суміш Alpine Grip, яку використовують у Nokian WR Snowproof, було спеціально розроблено для використання у суворих умовах та при низьких температурах, але водночас вона чудово працює в більш м’яку погоду і загалом в широкому температурному діапазоні.

Nokian WR Snowproof володіє дуже низьким опором коченню, що означає меншу витрату палива і зниження викидів. Нова шина пропонується в індексах швидкості Q (160 км/год), T (190 км/год), H (210 км/год), V (240 км/год) і W (270 км/год), а продуктова лінійка складається з 55 розмірів в діапазоні від 14 до 20 дюймів. Нова Nokian WR Snowproof буде доступна для споживачів з осені 2019 року. Широкий асортимент зимових шин Nokian Tyres для легкових автомобілів також включає в себе шини Nokian WR D4 і Nokian WR A4 і загалом охоплює майже 150 розмірів.

Nokian WR Snowproof розроблена компанією Nokian Tyres, найпівнічнішим виробником шин у світі і винахідником зимових шин. Компанія має понад сто патентів, що стосуються виробництва зимових шин, і є світовим лідером в області безпечного водіння взимку.

Alpine Sense Grip - відмінне зчеплення взимку і задоволення за кермом

Непередбачувані зміни погоди в зимовий час стали поширеним явищем по всій Європі. Сильні дощі трапляються все частіше, що збільшує кількість сльоти. Дорожні умови можуть швидко стати небезпечними через сніг, який під впливом солі тане та перетворюється на слизьку брудну суміш.

Згідно з опитуванням споживачів, проведеного Nokian Tyres, майже 60% водіїв в Центральній Європі заявили, що спеціалізовані зимові шини є найбільш важливим чинником для забезпечення безпеки в автомобілі взимку. У тому ж опитуванні майже 70% вважають хороше зчеплення і керованість найціннішими характеристиками зимових шин. До трійки лідерів також увійшли вимоги безпеки в екстремальних умовах (на снігу, наприклад) і зчеплення на дорогах, рясно вкритих шаром сльоти. *

Нова концепція Alpine Sense Grip, яку було використано при розробці шини Nokian WR Snowproof, забезпечує поєднання першокласного зчеплення на засніжених, покритих сльотою і мокрих дорогах із передбачуваною і збалансованою керованістю. У цієї екологічно чистої шини преміум-класу кожен блок протектора і канавка відіграють певну роль та роблять водіння комфортним і безпечним. Автомобіль легко контролюється, управління збалансоване навіть в умовах їзди по дорожньому покриттю змішаного типу.

«Повороти на покритих сльотою дорогах і різкі маневри задля об’їзду диких тварин є проблемою для водіїв. Згідно з нашою філософією нові шини Nokian WR Snowproof діють як ремінь безпеки і служать захистом для водія в екстремальних ситуаціях. Завдяки концепції Alpine Sense Grip шини адаптуються до дорожніх умов і забезпечують вкрай необхідне зчеплення і контроль над автомобілем в широкому діапазоні режимів їзди, аж до спрацьовування електронних систем безпеки», - каже Марко Рантонен, менеджер з розвитку продукції Nokian Tyres.

Безпека на снігу

Оптимізовані блоки протектора, ламелі та канавки в агресивному малюнку розроблені для забезпечення відмінного рівню безпеки в горах під час альпійської заметілі і на слизьких від дощу автобанах. Стріловидний малюнок протектора, який можна побачити на зимових шинах Nokian Hakkapeliitta, розроблений для арктичної зими та ефективно видаляє сніг і сльоту з поверхні контакту.

Ламелі протекторних блоків з різними контурами і глибиною створюють щільну сітку, яка забезпечує виняткове бічне та поздовжнє зчеплення навіть в глибокому снігу. Жорсткі плечові блоки мають великі ламелі, які допоможуть реалізувати більше крутного моменту. Така конструкція поліпшує зчеплення на снігу і керованість у поворотах.

Багатогранні «снігові кігті» між блоками протектора і в плечовій зоні забезпечують збалансоване зчеплення на льоду і снігу, особливо при гальмуванні та прискоренні. Гальмівні підсилювачі на протекторних блоках роблять свій внесок у підвищення рівню зчеплення при гальмуванні.

Контрольованість навіть в умовах сльоти

Нова Nokian WR Snowproof - це хамелеон для зимових доріг. Її конструкція та склад гумової суміші були оптимізовані в лабораторіях по всьому світу і в ході випробувань провідного світового виробника зимових шин. Понад 4 роки спеціалісти Nokian Tyres витратили на тести в арктичних умовах Лапландії, у власному випробувальному центрі компанії White Hell в Івало, Фінляндія. Окрім царства льоду та снігу, характеристики нового продукту на мокрій і сухій дорозі також були перевірені і відкореговані на кількох центральноєвропейських випробувальних треках у Німеччині та Іспанії.

Дослідження показують, що сльота є одним з найнебезпечніших складових зимового водіння. Поєднання талого снігу, шару води на поверхні дороги і подекуди льоду небезпечне навіть для досвідченого водія. Унікальний метод тестування, доступний на тестовій трасі Nokian Tyres, дозволив забезпечити довгострокове покращення характеристик шин під час їзди сльотою.

Канавки, виконані по всій довжині малюнка протектора, прискорюють видалення сльоти та води. Глибокі подвійні канавки по обидва боки центрального ребра ефективно вбирають воду і швидко відводять її від шини та поверхні контакту з дорогою через з’єднані між собою канали.

Широкі поліровані канавки, які відкриваються в сторону, також прискорюють видалення води, забезпечуючи додаткову безпеку і допомагаючи водіям під час дощу.

Точне та збалансоване керування

Швидкі зміни зимової погоди, зумовлені зміною клімату, означають, що їздити Центральною Європою взимку значною мірою доведеться мокрими від дощу або голими асфальтованими дорогами. Новий малюнок протектора та оптимізована структура малюнка протектора забезпечують збалансований контакт Nokian WR Snowproof з дорогою та швидку і передбачувану реакцію рульового управління. Більш стійкий, більш динамічний контакт забезпечує чудове зчеплення і довговічність незалежно від погоди.

Міцна центральна область шини забезпечує відмінний відгук на дію водія кермом та стійкість. Блоки протектора із зигзагоподібними ламелями з’єднані з міцним центральним ребром. Гострі зигзагоподібні краї ламелей відкриваються і закриваються під час гальмування і прискорення для поліпшення зчеплення.

Деякі блоки протектора об’єднані в групи по три для поліпшення зчеплення зі снігом; у поєднанні з конструкцією канавок вони забезпечують точність керування навіть на високих швидкостях на сухих дорогах.

Комфортне та екологічне водіння

Окрім безпеки, комфорт також є невід’ємною складовою приємних відчуттів за кермом. Нова Nokian WR Snowproof є безпечною, комфортною і безшумною шиною для їзди різними видами дорожнього покриття.

Технологія Silent Sidewall підвищує комфорт водіння. Спеціальна гумова суміш між боковиною і протектором та гумова суміш Clinch для борта шини активно гасять звук і вібрацію, які генеруються дорогою і конструкцією шини. Обидва нововведення забезпечують низький рівень шуму при коченні.

Маркування шин за нормативами ЄС сприятиме кращому розумінню споживачами характеристик продукції і вказує на унікальну природу Nokian WR Snowproof. Окрім забезпечення стабільності на снігу, ця зимова шина має хороші характеристики під час дощу і в сльоту. Вологе зчеплення - на вищому рівні в класі B. Клас опору коченню, який характеризує економію палива, відповідає класу B або C в залежності від розміру.

Нова гумова суміш посилює зчеплення на мокрій дорозі та ефективність використання палива

Гумова суміш нової шини поєднує в собі гумову суміш Nokian Hakkapeliitta, розроблену для суворих і холодних північних зим, і суміш, яка забезпечує відмінні характеристики в помірну погоду в широкому діапазоні температур. Сучасна гумова суміш Alpine Grip абсолютно по-новому поєднує натуральний каучук, силіку і функціональні полімери. Це нове, динамічне інноваційне поєднання дозволяє досягти максимального зчеплення і на снігу, і на мокрій дорозі.

Завдяки специфічному малюнку протектора і великій кількості силіки в гумовій суміші, Nokian WR Snowproof має дуже низький опір коченню та забезпечує відчутну економію палива і зниження шкідливих викидів.

Запатентована безпека

Запатентований «зимовий індикатор безпеки» (WSI) ще більше підвищує її рівень. Він розташований на поверхні протектора і відображає залишкову глибину протектора в міліметрах. Сніжинка залишається видимою до залишкової глибини в 4 міліметри, достатньої для безпечного пересування. Після зношування сніжинки ми рекомендуємо придбати нові зимові шини.

Місце встановлення індикатору тиску в інформаційній зоні також підвищує рівень безпеки. 

Інформаційна область дозволяє фіксувати правильний тиск накачування і місце встановлення при зміні шин. Для зручності також передбачена додаткова зона для реєстрації крутного моменту гайки з вушком.

Nokian WR Snowproof - спокій на зимових дорогах

  • Відмінне зчеплення на засніжених і покритих сльотою зимових дорогах
  • Передбачувана та збалансована керованість
  • Економія палива і зменшення шкідливого впливу на екологію

Ключові інновації:

Концепція Alpine Sense Grip. Відмінне зимове зчеплення на снігу, сльоті та на мокрій дорозі. Оптимізована конструкція протектора ефективно видаляє сніг і сльоту між шиною і дорогою, в той час як спеціальна канавка забезпечує чудове бокове та поздовжнє зчеплення навіть в глибокому снігу. Комплекс Alpine Grip чудово працює у холодних зимових умовах та водночас пропонує відмінні характеристики в помірно теплу погоду та загалом в широкому діапазоні температур.

«Снігові кігті»: збалансоване зчеплення на льоду і снігу. Снігові кігті ефективно зчіплюються з поверхнею під час руху м’яким снігом і по іншим типам м’якого покриття, забезпечуючи відмінне зчеплення при гальмуванні і прискоренні.

Гальмівні підсилювачі. Спеціальні підсилювачі із зубчастим малюнком на плечовій зоні протектора поліпшують зчеплення при гальмуванні на снігу.

Спеціально розроблені канавки: чудова стійкість до сльоти. Індивідуальні канавки прискорюють видалення сльоти та води. Подвійні канавки ефективно збирають воду і швидко відводять її від шини і поверхні контакту. Поліровані канавки також прискорюють видалення води, забезпечуючи додаткову безпеку і допомагаючи водіям під час дощу.

Технологія Silent Sidewall: більше комфорту при водінні. Спеціальна зона на боковині шини допомагає відфільтрувати шум і вібрацію від дорожнього покриття, зменшуючи шум всередині автомобіля.

* Дослідження ринку зимових шин у 2019 році. Дані засновані на онлайн-опитуванні, проведеному Nokian Tyres в грудні 2018 року - січні 2019 року в співпраці з дослідницькою компанією YouGov. Опитування проводилося в п’яти країнах (Німеччина, Франція, Італія, Польща та Чехія) з вибіркою 500-2000 респондентів з кожної країни.

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://www.instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Communications Manager Teemu Sainio, tel. +358 10 401 7296 
[email protected]

Technical Customer Service Manager Matti Morri, tel. +358 10 401 7621
[email protected]