вт травня 11 01:00 2021 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Розпочато тестування шин у тестувальному центрі Nokian Tyres в Іспанії

Компанія Nokian Tyres розпочала випробування шин у своєму новому тестувальному центрі в Санта-Крус-де-ла-Сарса, Іспанія. Усі 10 треків використовуються для тестування шин в екстремальних умовах, а довкола них проходить 7-кілометрова овальна траса, яка є перлиною випробувального центру.

– Усі наші тестувальні центри є інвестицією в інноваційність, а розширення тестувальної діяльності є великим та важливим кроком для нас. Багатоцільові треки та сучасне обладнання тестувального центру в Іспанії дозволяють нам тестувати шини на мокрому та сухому покритті, тож злива або палюча спека не принесуть вам жодних несподіванок. Тестувальний центр в Іспанії, у поєднанні з нашим зимовим випробувальним центром в м.Івало в Лапландії, виводить нашу загальну тестувальну потужність на найвищий з можливих рівнів, - каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова відділу досліджень і розробок.

Тестувальний центр дозволяє компанії прискорити цикли розробки продукту та посилити свої позиції як виробника шин преміум-класу.

– Тепер ми можемо випробовувати наші шини у власному тестувальному центрі у тих умовах, для яких вони були розроблені. Це є великою конкурентною перевагою для нас, особливо якщо взяти до уваги продукти, розроблені для ринків Центральної Європи та Північної Америки, - продовжує Оллі.

Розпочато тестування шин у тестувальному центрі Nokian Tyres в Іспанії

Роботи з будівництва почалися у 2018 році. У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID19 будівельні роботи довелося припинити на короткий проміжок часу, однак вони продовжились, щойно ситуація стабілізувалася і були вжиті необхідні заходи безпеки. Даний проект є важливою частиною зростання Nokian Tyres.

– У світі рідко споруджують подібні тестувальні центри, а тестувальні умови світового рівня збільшують довіру до нас як виробника, - каже Юкка Касі (Jukka Kasi), старший віце-президент з питань продуктів та інновацій.

Тепер, коли спорудження випробувальних треків завершено, відбувається набір персоналу, і центр для відвідувачів, що разташований у самісінькому серці тестувального центру - вже готовий до використання.

– Увесь проект вимагає довгострокової сконцентрованості, а також великої пристрасності, амбіційності та професіоналізму, аби перетворити мрію на дійсність, - схвально відгукується Юкка про команду Nokian Tyres.

Факти про тестувальний центр Nokian Tyres в Іспанії: 

  • Розташування в Іспанії дозволяє цілорічно тестувати літні, всесезонні та зимові шини.
  • На території в 300 гектарів знаходяться кілька тестувальних треків для тестування на мокрому та сухому покритті, а також високошвидкісна овальна траса, яка дозволяє проводити випробування на швидкості понад 300 км/год.
  • Центр використовує багато дружніх до довкілля технологій, як-от понад 1 000 сонячних панелей, переробка води та білі дахи.
  • Компанія Nokian Tyres залучена до досліджень нових матеріалів біологічного походження поблизу майданчика, аби сприяти ще більш сталому виробництву шин у майбутньому.
  • Тестувальний центр в Іспанії є нашим третім тестувальним майданчиком. Він доповнює нашу мережу тестувальних центрів, яка складається з майданчика в 700 гектарів в м.Івало, Фінська Лапландія та центру поблизу нашої фінської штаб-квартири в м.Нокіа.

Переглянути фото

Довідка про компанію:  

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловік. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі. 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]