Nokian Hakka Black 2 SUV - Комфортне та контрольоване керування

Nokian Hakka BLACK 2 SUV

Комфортне та контрольоване керування

Надміцна шина для мінливого літа

Nokian Hakka Black 2 SUV призначена для потужних спортивних автомобілів і позашляховиків. Ці шини дозволяють відчувати себе безпечно та вільно, як на проспектах мегаполісів, так і на сільських дорогах. Міцна конструкція й посилені арамідним волокном боковини шин Nokian Hakka Black 2 SUV надійно захистять від ударів і порізів, які можуть виникнути в дорозі.

  • КОНТРОЛЬОВАНІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРУВАННЯ
  • МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ПІД ЧАС ВОДІННЯ
  • БОКОВИНИ ПОСИЛЕНІ АРАМІДНИМИ ВОЛОКНАМИ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІД МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ
Nokian Hakka Black 2 SUV
Nokian Hakka Black 2 SUV
4.5
79

Відгуки споживачів

Оцінка 4.5 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 79

Типорозміри шин

235/65R17 108V XL

максимальне навантаження 1000 кг, до 240 км/г

235/60R18 107W XL

максимальне навантаження 975 кг, до 270 км/г

235/65R18 110W XL

максимальне навантаження 1060 кг, до 270 км/г

255/55ZR18 109Y XL

максимальне навантаження 1030 кг, до 300 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

Концепція Dynamic Grip

Унікальна концепція динамічного зчеплення Dynamic Grip

Концепція Dynamic Grip об'єднує новий малюнок протектора, багатошарову структуру шини й спеціальну гумову суміш, які разом забезпечують відмінне зчеплення шини з дорогою за різних погодних умов. Шина, чіпляючись за поверхню дороги пристосовується до поверхні, забезпечуючи максимальний комфорт керування й довговічність шини.

Читати далі

Канавки Hydro Canyon

Ефективне запобігання акваплануванню

Глибокі, оптимізовані завдяки комп'ютерному моделюванню, канавки Hydro Canyon на поздовжніх центральних ребрах, ефективно відводять воду на мокрій дорозі. Відкрита конструкція на кінцях канавок прискорює потік води в широкі поліровані основні канавки, які виштовхують воду між шиною й поверхнею дороги, максимально захищаючи від ефекту аквапланування.

Читати далі

Концепція Dry Touch 2

Ефективне запобігання акваплануванню та відмінне зчеплення

Концепція Dry Touch 2 sipes ефективно видаляє воду між шиною й дорогою, запобігаючи акваплануванню. Вода виводиться в широкі основні канавки шини і видаляється з її поверхні. Технологія гарантує надійне зчеплення на мокрій дорозі, навіть при значній зношеності шин.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16301
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2