Nokian Hakka Blue 2 SUV - Надійні літні шини для спортивних автомобілів і кросоверів

Nokian Hakka BLUE 2 SUV

Надійні літні шини для спортивних автомобілів і кросоверів

Безперечний чемпіон мокрих доріг

Літня шина Nokian Hakka Blue 2 SUV — є безпечним і надійним вибором для спортивних автомобілів і кросоверів. Найважливішою характеристикою шини є чудове зчеплення на мокрій дорозі, що робить водіння легким і комфортним навіть у дощову погоду. Надійна конструкція шини у поєднанні з міцною боковиною, підсиленою волокнами араміда, гарантує, що шина успішно витримає такі механічні пошкодження, як удари й порізи.

  • ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ НА МОКРІЙ ДОРОЗІ
  • НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ
  • ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ
Nokian Hakka Blue 2 SUV
Nokian Hakka Blue 2 SUV
4.4
109

Відгуки споживачів

Оцінка 4.4 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 109

Типорозміри шин

215/65R16 102V XL

максимальне навантаження 850 кг, до 240 км/г

215/70R16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

225/70R16 103H

максимальне навантаження 875 кг, до 210 км/г

245/70R16 111H XL

максимальне навантаження 1090 кг, до 210 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

Концепція Dry Touch 2

Ефективне запобігання акваплануванню та відмінне зчеплення

Концепція Dry Touch 2 sipes ефективно видаляє воду між шиною й дорогою, запобігаючи акваплануванню. Вода виводиться в широкі основні канавки шини і видаляється з її поверхні. Технологія гарантує надійне зчеплення на мокрій дорозі, навіть при значній зношеності шин.

Читати далі

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Nokian Hakka Blue 2 SUV - Незалежні порівняльні тести

Спільне 1 місце

AutoCentre 1-3/2019
Україна

Відмінне зчеплення та керованість на мокрому асфальті. Точна та швидка реакція на повороти керма на сухій та мокрій дорозі, мінімальні заноси при маневрах. Найкоротший гальмівний шлях на мокрій поверхні.

Спільне 1 місце

AutoReview 6/2019
Росія

Чудові властивості на мокрій дорозі: відмінне зчеплення та високий опір акваплануванню, характеристики керування на високому рівні.

Переможець тесту

Auto Motor & Sport 8/2018
Швеція

Безпечна й проста керованість як на мокрих, так і на сухих дорогах. Відмінна керованість. Найкращі показники гальмівної ефективності на мокрих поверхнях з усіх протестованих шин. Безшумність і комфорт.

Переможець тесту

AutoCentre 5/2018
Україна

Сбалансированные характеристики; Отличные сцепные свойства на мокром и сухом асфальте; Явно выраженных недостатков нет

Переможець тесту

Auto Motor og Sport 4/2018
Норвегія

Безпечна й проста керованість як на мокрих, так і на сухих дорогах. Чудово відпрацьовують маневри під час об’їздів і швидкої зміни смуг руху. Найкращі показники гальмівної ефективності в умовах мокрих доріг. Низький і комфортний рівень шуму.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16506
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2