NOKIAN TYRES HAKKA BLUE 3

Літні шини преміум-класу для потужних легкових автомобілів і спортивних сімейних автомобілів

Літні шини преміум-класу для потужних легкових автомобілів і спортивних сімейних автомобілів

Нові шини Hakka Blue 3 пропонують безпеку і комфорт тоді, коли ви їх найбільше потребуєте. Літні шини нового покоління Hakka Blue 3 спеціально розроблені для мінливих літніх погодних умов і майстерно поєднують безпеку на мокрих дорогах з надійним і тихим коченням. Клас зчеплення з мокрим покриттям відповідає найвищому можливому класу "А" відповідно до маркування шин ЄС. Створені для високопотужних легкових автомобілів середнього розміру та спортивних сімейних автомобілів, шини представлені в широкому асортименті розмірів, які ідеально підійдуть для найновіших гібридів та електрокарів.

  • ТОЧНО ЗУПИНЯЄТЬСЯ НА МОКРІЙ ДОРОЗІ І ЕФЕКТИВНО ЗАПОБІГАЄ АКВАПЛАНУВАННЮ
  • ВІДЧУТТЯ ЗБАЛАНСОВАНОЇ КЕРОВАНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ПОГОДНИХ УМОВ
  • КОМФОРТ І ТИХЕ КОЧЕННЯМ НАВІТЬ НА НЕРІВНІЙ ПОВЕРХНІ
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakka Blue 3

Типорозміри шин

185/55 R 15 86V XL

максимальне навантаження 530 кг, до 240 км/г

195/50 R 15 86V XL

максимальне навантаження 530 кг, до 240 км/г

195/65 R 15 95V XL

максимальне навантаження 690 кг, до 240 км/г

195/50 R 16 88V XL

максимальне навантаження 560 кг, до 240 км/г

УНИКАЙТЕ АКВАПЛАНУВАННЯ, НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КЕРОВАНІСТЮ

Нові Hakka Blue 3 розроблені для мінливих літніх умов. Шина точно гальмує та ефективно запобігає небезпечному акваплануванню. Це найкраща шина у своєму класі для дощової погоди, яка надає необхідну безпеку за мінливих літніх умов. Концепція Dry Touch 3.0 пропонує відмінну керованість як у разі несподіваної зливи, так і на високій швидкості. Ми беремо до уваги безпечність та екологічність шини впродовж усього життєвого циклу, тож Hakka Blue 3 зберігає свої характеристики протягом всього строку експлуатації.

БЕЗПЕКА З ВЕСНИ ДО ОСЕНІ

Літні шини повинні бути безпечними і надійними з ранньої весни до пізньої осені. Нова гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid точно адаптується до температурних змін, залишаючись гнучкою і зберігаючи хороші показники зчеплення навіть за низьких температур. Гумова суміш дуже зносостійка і добре витримує навантаження нерівних доріг і вибоїн. Дана суміш має вищий вміст силіки і нові типи полімерів, що допомагає знизити опір коченню, а значить знизити споживання пального і збільшити запас ходу електромобіля.

ТИХІ І КОМФОРТНІ

Ще більший комфорт під час водіння і відчуття точної керованості є типовими характеристиками сімейства літніх шин Hakka. Hakka Blue 3 має збалансований малюнок контакту, що стабілізує керованість і робить кермування легким і передбачуваним. Інновація Silent MultiZone Design на протекторі і оптимізоване розподілення блоків особливим чином впливає на рівень шуму. Ми позбулися надокучливих шумових піків, зробивши водіння комфортним і тихим, особливо на нерівному асфальті.

ЕФЕКТИВНЕ ЗАПОБІГАННЯ АКВАПЛАНУВАННЮ І ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Концепція Dry Touch 3.0 максимізує здатність цієї шини преміум-класу відводити воду за допомогою широких головних канавок та інших інновацій малюнку протектора. Канавки Swoop grooves в центральній частині ребра ефективно відводять воду з плями контакту шини з дорогою. Шашки протектора на внутрішньому плечі шини, виконані за технологією Coanda, прискорюють потік води з поздовжніх канавок до бічних.

НИЖЧИЙ РІВЕНЬ ШУМУ І РІВНОМІРНИЙ ЗНОС

Інновація Silent MultiZone Design. Форма і розподілення блоків протектора на внутрішньому і зовнішньому плечах точно оптимізовані по колу шини. Таке їх розташування допомагає позбутися неприємного шуму, роблячи водіння комфортнішим і тихшим, ніж раніше, особливо на нерівному асфальті. Розподілення блоків також забезпечує рівномірний знос.

ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТНОГО ВОДІННЯ

Інновація Silent Groove Design. Напівсферичні заглиблення, що нагадують малюнок м'яча для гольфу, на стінках поперечних ребер забезпечують додатковий комфорт водіння. Дана інновація знижує рівень внутрішнього і зовнішнього шуму кочення автомобіля. Такий дизайн також знижує опір повітря і охолоджує поверхню шини, що у свою чергу покращує її зносостійкість.

ДОДАТКОВА БЕЗПЕКА ДЛЯ ДОЩОВИХ ДНІВ

Коли рідина, зокрема вода, під час руху стикається з вигнутою поверхнею, вона намагається слідувати за цією поверхнею. Цей феномен називається ефектом Коанда і означає, що воду можна спрямувати так, щоб вона слідувала за вигином поверхні, а не йшла прямою лінією. Коли шина стикається з більшою кількістю води, ніж може відвести, виникає аквапланування. Технологія Coanda компанії Nokian Tyres прискорює відведення води за допомогою її спрямування у напрямку від шини, що ефективно запобігає небезпечному акваплануванню.

ІНДИКАТОР БЕЗПЕКИ DRIVING SAFETY INDICATOR

Шини Hakka Blue 3 використовують індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI), який допомагає водіям знати, коли слід замінити шини. Індикатор зносу показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри стираються одна за одною по мірі зносу шини. Індикатор аквапланування попереджає про зростання ризику аквапланування. Символ краплини зникає, коли глибина протектора становить менше 4 мм.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела матеріалів, зокрема прес-релізи, фото та відео наших нових продуктів. Усі матеріали доступні для використання за умови посилання на джерело.

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

Шини преміум-класу заощаджують пальне, виготовляються екологічним шляхом, знижують зношуваність дорожнього полотна і рівень шуму - при цьому ще й стильно виглядають. Численні інновації та понад 100 патентів на зимові шини зробили зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Сталість є невід'ємною частиною нашої діяльності. Ми беремо до уваги як безпечність, так і екологічність шини впродовж усього життєвого циклу. Як і решта наших продуктів, шини Nokian Tyres Hakka Blue 3 розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.