Nokian tyres Hakka VAN

Літні шини преміум-класу для фургонів та кемперів

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Ви доставляєте замовлення вузькими міськими вуличками, долаєте гострий гравій будівельного майданчика чи мандруєте кемпером заміськими дорогами з вибоїнами?

Незалежно від того, чи ви є професіоналом з чітко поставленим завданням, чи вільним мандрівником, який проводить дозвілля на колесах, наші нові багатоцільові шини Nokian Tyres Hakka Van дозволять вам безпечно та надійно насолоджуватися непередбачуваним літом.

Літні шини преміум-класу для фургонів та кемперів

Нові Nokian Tyres Hakka Van - це міцні та довговічні літні шини для професіоналів, що прекрасно підійдуть професіоналам та відпочивальникам, які мандрують різними дорогами. Розроблені для активного та універсального використання, Nokian Tyres Hakka Van точні та стабільні в керуванні, прості в управлінні на мокрій дорозі та довговічні на складній місцевості. Низькі показники опору коченню означають економію пального для вас та менше шкідливих викидів діоксиду вуглецю для довкілля.

  • СТАБІЛЬНЕ, ЗБАЛАНСОВАНЕ ТА НАДІЙНЕ КЕРУВАННЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ 
  • ПОЛІПШЕНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГИМ ПОКРИТТЯМ ТА ЗАПОБІГАННЯ АКВАПЛАНУВАННЮ 
  • ВИТРИМУЄ ІНТЕНСИВНЕ ЗНОШУВАННЯ - ПОСИЛЕНІ АРАМІДОМ БОКОВИНИ ЗАПОБІГАЮТЬ УДАРАМ ТА ПОРІЗАМ
  • НИЗЬКИЙ ОПІР КОЧЕННЮ ЗНИЖУЄ ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО ТА ВПЛИВ НА ДОВКІЛЛЯ
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakka Van

Відгуки споживачів

Оцінка 4.4 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 31

Типорозміри шин

175/70 R 14 C 95/93R

максимальне навантаження 690 кг, до 170 км/г

195/70 R 15 C 104/102R

максимальне навантаження 900 кг, до 170 км/г

205/65 R 15 C 102/100T

максимальне навантаження 850 кг, до 190 км/г

205/70 R 15 C 106/104R

максимальне навантаження 950 кг, до 170 км/г

ВИПРОБУЙТЕ NOKIAN tyres HAKKA VAN В 3D

Використовуйте доповнену реальність (AR), щоб випробувати нові Nokian Tyres Hakka VAN. Все, що вам потрібно, це ваш мобільний телефон. Завантажте програму Arilyn з магазину додатків вашого телефону. Відкрийте програму Arilyn. Сканувати зображення, прикріплене до цього тексту, і на вашому екрані з'явиться 3D-зображення шини.
 
Насолоджуйтесь магією!

СТАБІЛЬНІ, БЕЗПЕЧНІ ТА ПРИЄМНІ - ВІД ВЕСНИ ДО ОСЕНІ

Нерівне дорожнє покриття та мінливі погодні умови є типовими для півночі, що ставить особливі вимоги до характеристик шини. Характеристики безпеки шин Nokian Tyres Hakka Van покращені завдяки гумовій сумішші протектора Hakka Van Hybrid, точно розробленою для вимогливих умов. Надзвичайно стійка до порізів, сучасна суміш забезпечує виняткове зчеплення з вологим покриттям, дозволяючи Hakka Van швидко зупинятися навіть на слизьких від дощу дорогах. Суміш протектора надійно працює в широкому температурному діапазоні, пристосовується до перепадів температур, витримує сильний знос і додатково гарантує економічність шини.

ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фургони та будинки на колесах ставлять високі вимоги до шин. Ці автомобілі важкі, їх зазвичай використовують повністю завантаженими на дорогах з поганим дорожнім покриттям, наприклад, на гравійних дорогах з вибоїнами. Життя стає простішим для професіоналів завдяки збалансованому керуванню та висококласній міцності. Довговічність цього нового продукту доведена до максимуму завдяки унікальній технології Aramid Sidewall, яка захищає від ударів та порізів, міцній каркасній конструкції та надійній гумовій суміші, яка розроблена з використанням новітніх технологій сполук.

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ ВОДІННЯ ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ

Мінливі літні умови можуть стати випробуванням для водіїв. Шини Nokian Tyres Hakka Van - це спритний і надійний партнер з весни до осені, на гравію чи асфальті, в дощ чи під палючим сонцем. Безліч комп'ютерних моделей та тисячі кілометрів випробувань в реальних умовах допомогли нам розробити нові надсучасні рішення для гумової суміші, моделі протектора та конструкції, що забезпечують надійну безпеку, економне використання пального та комфорт водіння з Nokian Tyres Hakka Van, задовольняючи потреби водіїв.

НАДІЙНА БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ ВОДІННЯ

Надійна безпека, комфорт водіння та ефективне використання пального. Нові рішення для моделі протектора, гумової суміші та конструкції становлять основу концепції Durable Control & Comfort, що забезпечує стабільну та збалансовану керованість за будь-яких умов. Модель протектора Nokian Tyres Hakka Van забезпечує спокійну та стабільну керованість автомобіля навіть на високих швидкостях під час різких маневрів та зміни смуги руху. Ламелі різноманітної форми та розміру забезпечують хороше зчеплення з мокрим покриттям та комфортне водіння.

ІННОВАЦІЙНЕ ЗАПОБІГАННЯ ПОШКОДЖЕННЯМ

З метою забезпечення надзвичайної довговічності, шини Nokian Tyres Hakka Van створені з нашою унікальною інновацією - посиленими арамідом боковинами. Конструкція боковини містить надзвичайно міцне арамідне волокно, що дозволяє шині витримувати різні удари та порізи, що виникають під час руху. Це волокно допомагає захистити шину від раптових ударів, які могли б пошкодити її за інших умов.

БІЛЬШЕ ЗАХИСТУ - ДОВШИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Першокласна зносостійкість шин Nokian Tyres Hakka Van забезпечується за рахунок технології Stone Ejectors в основі канавок. Виштовхувачі камінців запобігають прикріпленню каміння до поверхні протектора шини та проникненню в структуру шини. Видалячі каміння подовжують термін служби шини та пропонують додатковий захист, запобігаючи пошкодженню корпусу шини.

ІНДИКАТОР БЕЗПЕКИ DRIVING SAFETY INDICATOR

Шини Nokian Tyres Hakka Van використовують індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI), який допомагає дізнатися, коли слід замінити шини. Індикатор зношування показує залишкову глибину протектора у міліметрах. Цифри зникають одна за одною по мірі зношування шини. Індикатор аквапланування застерігає від підвищеного ризику аквапланування. Символ краплі води зникає, коли залишається менше 4 мм глибини протектора.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашої бази матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела, зокрема релізи, фотографії та відео наших нових продуктів. Усі матеріали можна використовувати безкоштовно за умови посилання на джерело.

ЯК ЩОДО ВАШИХ ЗИМОВИХ ШИН?

ЯК ЩОДО ВАШИХ ЗИМОВИХ ШИН?

Високоякісні шини заощаджують пальне, виготовляються безпечним для довкілля шляхом, знижують дорожню зношуваність, шум - і гарно виглядають. Численні інновації та понад сто патентів на зимові шини зробили зимові шини від компанії Nokian Tyres легендарними.

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Екологічність є невід'ємною частиною нашого бізнесу. Безпека та екологічність беруться до уваги протягом усього життєвого циклу шини. Як і інші наші продукти, Nokian Tyres Hakka Van розробляється з думкою про довкілля.